Конденсаційні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Конденсаційні газові котли в Закарпатті

на сторінку

Конденсаційні газові котли відносяться до по-справжньому нового типу теплообмінників. Унікальність даного опалювального агрегату полягає в тому, що можливо досягти показників коефіцієнта корисної дії вище 100%.

Конденсаційний газовий котел: переваги та особливості

Конденсаційні котли вважають «родичами» конвекційних газопаливних котлів. Особливості роботи агрегатів заснований на тому, що під час згоряння палива зазвичай звільняється великий обсяг енергії, а також вода і вуглекислий газ, які і застосовуються на нагрівання технічної води, що циркулює по системі опалення.

Наукові пошуки інженерів дозволили істотно збільшити показники коефіцієнта корисної дії в порівнянні з конвекційними котлами. Так, якщо результативність конвекційних пристроїв становила 90%, то у випадку з конденсаційними котлами параметри виходить наблизити до 107-108%.

Відповідно, необхідно звернути увагу на плюси цих нових пристроїв для опалення:

  • істотна економія паливних ресурсів - може досягти 35% в порівнянні з стандартними варіантами газових котлів;
  • користь для екології - роблячи ставку на котли конденсаційного типу, ви зменшуєте кількість шкідливих викидів приблизно на 70%;
  • економія коштів на димоходах - в зв'язку з тим, що відходять гази мають низьку температуру, є можливість використання пластикових димоходів, а не традиційних сталевих, істотно більш дорогих;
  • невисокий рівень шуму, що поліпшує комфорт.

Розрізняють котли навісного і настінного типу - в цьому випадку вибір залежить від приміщення, де буде розміщений теплообмінник, і особистих побажань господаря.

Де в Закарпатті купити конденсаційний газовий котел?

Якщо ви хочете замовити в Закарпатті якісний котел конденсаційного типу, неодмінно подивіться асортимент інтернет-магазину Termounion. У нас у продажу - інноваційні варіанти котлів виробника Demrad, мають потужність від 24 до 35 кВт.

У переліку переваг нашого магазину необхідно виділити:

  • швидку доставку в будь-який населений пункт країни (Закарпаття і інші міста);
  • максимально демократичні ціни на весь асортимент;
  • гарантовану якість кожного товару;
  • всі представлені моделі сертифіковані;
  • безпосередні поставки від виробників і офіційних імпортерів;
  • постійне оновлення асортименту.

Мета компанії Termounion - здобути постійних клієнтів, тому наш стиль роботи - кваліфіковане сервісне обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта і можливості для покращення якості. Живіть в еко-стилі, даруєте комфорт собі і близьким, вибирайте інновації і будьте абсолютно впевнені в якості - разом з магазином Termounion!