Навісні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Настінні газові котли в Львові

на сторінку

Відносно дешеві, компактні і нескладні в застосуванні, настінні газові котли є бестселерами для обігріву приміщення. Навісні моделі котлів представляють собою комплексні пристрої, які містять не тільки газовий нагрівач, але і теплообмінник і електроніку, за допомогою якої здійснюється управління.

Навісний газовий котел: головні характеристики

Всі варіанти настінних котлів можна поділити на дві основні категорії - одноконтурні та двоконтурні. Одноконтурні використовуються тільки для опалення, в той час як двоконтурні - також і для водонагріву, яка використовується для побутових потреб.

До переваг, якими володіють газові котли настінного типу, необхідно віднести наступні характеристики:

  • практично всі моделі зроблені за новітніми технологіями, так як випуск котлів навісного типу налагодилося відносно недавно;
  • дані котли - оптимальний варіант для обігрівання приміщень з площею не вище 200 метрів квадратних;
  • невеликий розмір дозволяє елегантно вписати агрегат практично в будь-який інтер'єр;
  • можливість адаптації до функціонування з різними типами пального - з зрідженим і газоподібним.

Хоча настінні котли мають масу плюсів, також варто акцентувати увагу на нюанси. Так, робота навісних приладів передбачає попередню підготовку води - теплоносій слід зробити більш м'яким, а також звести до мінімуму обсяги кисню.

Коли котли двоконтурного типу застосовуються одразу для водонагріву і опалювальних цілей, можливе зниження температури в приміщенні, що обігрівається.

Крім цього, важливо розуміти, що в більшості випадків прилади для нагрівання даного типу досить чутливі до перепадів напруги. Тому бажано бути обережним в експлуатації.

Де у Львові купити навісний газовий котел?

Якщо вам потрібно довговічне опалювальне обладнання, обов'язково зайдіть в інтернет-магазин Termounion. У нас в продажі ви знайдете котли таких марок, як Nova Florida і Demrad в дво- і одноконтурних варіаціях.

Наш інтернет-магазин ощасливить вас такими перевагами:

  • демократичні ціни;
  • гарантія на кожен товар;
  • оперативна і зручна доставка по всій країні (Львів та інші населені пункти);
  • величезний і зростання числа різних видів;
  • прямі поставки від офіційних імпортерів і виробників;
  • різноманітні розпродажі, акції та знижки.

У нас ви зможете замовити системи водопостачання та опалення на максимально вигідних умовах. Ми із задоволенням вас проконсультуємо і допоможемо в здійсненні розумного вибору.

Termounion - завжди ставка на комфорт і бездоганну якість. Переконайтеся на власному досвіді!