Immergas

Фільтри

Діапазон цін

Навісні газові котли Immergas в Закарпатті

на сторінку

На сьогоднішній день італійська компанія Immergas виробляє більше 60 моделей котлів - як одноконтурних, так і двоконтурних. Навісні газові котли Immergas - це поєднання якості і прийнятної ціни. Найприємніше - зручне сервісне обслуговування, комплексне налаштування i встановлення.

Особливості навісних газових котлів Immergas

Серед навісних газових котлів Immergas представлені моделі з відкритою і закритою камерою згоряння. Всі котли двоконтурні - забезпечують як опалення, так і подачу гарячої води. Для теплої пори року котли оснащені режимом «літо», в якому працює тільки подача гарячої води. Навісні газові котли Immergas мають цифрову панель управління, електронну плату, захищену від стрибків напруги. При виявленні несправності така система видає код помилки, за яким легко визначити область і специфіку поломки.

Технічні характеристики навісних газових котлів Immergas

Моделі газових навісних котлів Immergas володіють максимальною потужністю в 24кВт; тонка настройка температури дозволяє регулювати температуру опалення і подачі гарячої води - правильно налаштований бойлер реагує на потік води і підтримує комфортну температуру. Сучасний бітермічний теплообмінник в моделях Star також має ряд переваг: захист від накипу (після виключення котла протягом двох-трьох хвилин подається холодна вода - це виключає утворення солей і накипу), легкість в очищенні - бітермічні теплообмінники можна прочистити і промити, якщо вони забилися , що не завжди можливо з вторинними теплообмінниками. Також захистом від накипу може бути спеціальний магніт - вбудований (у більш дорогих моделях) або наданий в комплекті з котлом.