Chaffoteaux

Фільтри

Діапазон цін

Навісний газовий котел Шафуто (Шафото) в Луцьку

на сторінку

Chaffoteaux (Шаффото) - це французька компанія, яка володіє практично столітнім досвідом виробництва та продажу опалювального обладнання. Міжнародний ринок побутових опалювальних систем на момент створення братами Chaffoteaux своєї компанії ще не був таким конкурентоспроможним і розвиненим. У 1962 році Chaffoteaux винаходить перший настінний побутовий газовий котел. Сьогодні це - величезна індустрія, яка забезпечує роботу опалювальних газових систем по всьому світу.

Якщо ви звикли вибирати краще, продукція Chaffoteaux створена для вас. Адже немає нічого надійніше, ніж працювати з тим, хто знає свою справу. А Chaffoteaux точно знає свою справу - саме вони створили її.

Переваги настінних газових котлів Chaffoteaux

Chaffoteaux має широкий асортимент цін, однак завжди забезпечує якість. Всі сучасні моделі настінних газових котлів Chaffoteaux обладнані захистами і цифровими дисплеями, які допоможуть в управлінні технікою. Інтуїтивно простий і зрозумілий інтерфейс регулювання забезпечить легкість використання. У більшості моделей настінних газових котлів Chaffoteaux передбачена можливість установки зовнішнього датчика для кліматичного терморегулювання.

Chaffoteaux оснащує моделі своїх котлів пластинчастими теплообмінниками з нержавіючої сталі. За допомогою встановленого модульованого вентилятора оптимізується споживання енергії і знижується шум. Більшість настінних газових котлів Chaffoteaux працюють практично безшумно.