Fondital

Фільтри

Діапазон цін

Навісні газові котли Fondital в Луцьку

на сторінку

Італійська компанія Fondital була заснована Сільвестро Ніболі в 1970 році. Тоді це було невелике підприємство в провінції Брешія, зараз - лідер виробництва опалювального обладнання і компанія з багаторічною репутацією. Fondital і сьогодні знаходиться в Брешії, і сьогодні ставить якість і комфорт понад усе. Виробництво давно розширене до п'яти підприємств, а поставки сьогодні здійснюються по всьому світі. 

Одноконтурні навісні котли Fondital

Одноконтурні навісні газові котли Fondital, представлені в нашому асортименті, призначені тільки для опалення. Як паливо використовується метан або зріджений газ. Такі котли обладнані монотермічним теплообмінником, циркуляційним насосом, який стимулює рух повітря, електронної платою управління з постійною модуляцією полум'я.

Двоконтурні навісні котли Fondital

Двоконтурні навісні котли Fondital представлені в більш широкому спектрі і користуються великим попитом. Вони призначені для нагріву води та опалення приміщень. Моделі Fondital обладнані інноваційною системою Aqua Premium System. Це система подачі великої кількості гарячої води в короткий період необхідності. Двоконтурні моделі Fondital мають мідний теплообмінник, регульований байпас, кран живлення та зливний кран, обладнані температурними датчиками для обох робочих контурів, що оберігає реостатом граничного значення температури. Потужність і ККД - одні з основних критеріїв вартості. Навісні котли Fondital забезпечують обігрів приміщення від 35 до 85 градусів, температуру гарячої води від 35 до 55-60 градусів.