Protherm

Фільтри

Діапазон цін

Навісні газові котли Protherm в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Компанія Protherm займається виробництвом сучасної лінії навісних газових котлів з ​​1991 року. Сьогодні Protherm входить в Valliant Group. Це один з найбільших холдингів на ринку контролю мікроклімату. Приводами для успіху виробника стають найважливіші у розвитку будь-якого підприємства чинники: орієнтованість на клієнта, варіантівность, постійний рух, якісне сервісне обслуговування. 

Більш докладно про навісні газові котли Protherm

Отже, чим же відрізняються ці котли-європейці від будь-яких інших і чому слід звернути на них увагу? 
Для початку, лінія навісних газових котлів Protherm базується на перевазі якої-небудь функції. Пантера, Гепард, Тигр і Рись - кожна модель має особливість. Ви шукаєте котел для певних функцій - і Protherm вам його надає. Давайте подивимося докладніше. 
Пантера - це газовий навісний двоконтурний котел, який не змусить вас чекати нагріву води. Функція «Комфорт» означає, що подача гарячої води відбувається швидко і стабільно - не пізніше, як через 5 секунд. Максимально тонка настройка температурного режиму ГВП. При цьому середній ККД котла - не нижче 92%. 
Лінійка котлів Гепард покликана стежити за погодними режимами. Котли оснащені варіантами роботи зима-літо-відпустку. Подібна погодозалежна регулювання температур, а також роздільний контроль температури опалення та ГВП - головний козир гепарда. 
Тигр - ще одна модель навісного газового котла Protherm, яка подбає про якісне обігріві малих площ. Вбудований таймер ГВС дозволить економно витрачати воду при максимальній продуктивності. 
І, нарешті, Рись - лінійка котлів, що позиціонують себе як бюджетні. Це класичні двоконтурні опалювальні котли із середнім ККД 93%. Є комфортний і економічний режими роботи. 
Як бачите, Protherm дозволяє підібрати ідеальний котел для ваших основних потреб.

Радимо вам також звернути увагу на підлогові газові котли.