Навісні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Кількість теплообмінників
Потужність, кВт
Кількість контурів

Настінні газові котли в Чернівцях

  • Переглядати:
на сторінку

Сучасні газові котли класифікуються по безлічі ознак. За влаштуванням камери згоряння і відводу продуктів згоряння - відкриті та закриті; за виконуваними функціями - одноконтурні та двоконтурні; за типом теплообмінника - чавунні, сталеві, мідні, алюмінієві; за типом запалювання - з автоматичним запалом і ручним.За розташуванням та методом встановлення газові котли діляться на підлогові (стаціонарні) і навісні (настінні).

Встановлення навісних котлів

Для установки настінних газових котлів необхідно дотримуватися Усіх умов та норм, покликаних зберегти безпеку в вашому теплому будинку. Проектна документація обов'язково повинна бути узгоджена з комунальною службою. Котли не можна встановлювати в санвузлі і ванній кімнаті. В іншому ж місце для котла може бути обладнане в будь-якому куточку квартири або кімнати. Навісні котли закріплюються на стіні з негорючого матеріалу за допомогою анкерних болтів. Для котла можна влаштувати спеціальну нішу, щоб він не виділявся з загального дизайну кімнати, при цьому обов'язково дотримуватися правил, в яких чітко обумовлено вільний простір по різні боки від котла.

Залежно від того, закрита або відкрита камера згоряння у вашого котла - повинен бути обладнаний димохід або отвір в стіні для монтажу труб парапетного котла.

Монтаж навісних котлів, а також їх перший запуск обов'язково доручають професіоналам, як цього вимагають норми.