Навісні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Настінні газові котли в Чернівцях

на сторінку

Доступні, невеликі і прості у використанні, настінні газові котли стали найпопулярнішими товарами для прогріву приміщень. Навісні моделі котлів представляють собою комплексні пристрої, які містять не тільки газовий нагрівальний елемент, але і теплообмінник і електроніку, за допомогою якої здійснюється управління.

Навісний газовий котел: головні характеристики

Всі варіанти настінних котлів можна умовно розділити на дві категорії - одноконтурні та двоконтурні. Одноконтурні застосовуються виключно для опалення, а двоконтурні - також і для нагріву води, яка застосовується для побутових потреб.

До списку плюсів, якими володіють газові котли настінного типу, потрібно віднести такі характеристики:

  • майже всі модифікації зроблені за інноваційними технологіями, так як виготовлення котлів навісного типу налагоджено досить недавно;
  • такі котли - ідеальний варіант для опалення приміщень площею до 200 метрів квадратних;
  • компактний розмір дозволяє елегантно вписати пристрій практично в будь-які інтер'єри;
  • можливість адаптації до роботи з різними типами пального - з газоподібним і зрідженим.

Незважаючи на велику кількість переваг, також слід акцентувати увагу на нюанси. Зокрема, функціонування навісних приладів передбачає завчасну підготовку води - теплоносій необхідно пом'якшити, а також мінімізувати обсяги кисню.

Коли котли двоконтурного типу використовуються одночасно для водонагріву і опалювальних цілей, можливе зниження температури в приміщенні.

Крім цього, слід уточнити, що в своїй більшості прилади для нагрівання цього типу досить чутливі до перепадів напруги. Так що рекомендується бути обережним в експлуатації.

Де в Чернівцях купити навісний газовий котел?

Якщо вам необхідно перевірене опалювальне обладнання, неодмінно зайдіть в інтернет-магазин Termounion. У нас у продажу ви знайдете котли таких марок, як Nova Florida і Demrad в одно- і двоконтурних варіантах.

Наш магазин ощасливить вас наступними перевагами:

  • помірні ціни;
  • гарантія на весь асортимент;
  • оперативна і зручна доставка по всій Україні (Чернівці та інші населені пункти);
  • величезний і зростання числа різних видів;
  • прямі поставки від виробників і офіційних представників;
  • всілякі знижки, акції і розпродажі.

В нашому магазині ви зможете замовити пристрої водопостачання та опалення на дійсно вигідних для вас умовах. Ми з радістю вас проконсультуємо і допоможемо зробити правильний вибір.

Termounion - це завжди ставка на комфортні умови і кращу якість. Переконуйтеся на особистому досвіді!