Навісні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Настінні газові котли в Києві

на сторінку

Доступні, компактні і нескладні в застосуванні, настінні газові котли стали бестселерами для обігріву приміщення. Навісні моделі котлів є комплексними пристроями, які містять не тільки газовий нагрівач, але і теплообмінник і електроніку, за допомогою якої здійснюється управління.

Навісний газовий котел: переваги та особливості

Всі моделі настінних котлів умовно поділяють на дві категорії - одно- і двоконтурні. Одноконтурні використовуються виключно для опалення, а двоконтурні - також і для нагрівання води, яка застосовується для побутових потреб.

До списку переваг, якими володіють газові котли настінного типу, необхідно віднести наступні характеристики:

  • майже всі варіанти створені за сучасними технологіями, тому що випуск котлів навісного типу розпочато відносно недавно;
  • такі котли - ідеальний варіант для обігрівання приміщень з площею до 200 кв. м;
  • компактність розміру дозволяє лаконічно вписати агрегат майже в будь-який інтер'єр;
  • можливість адаптації до функціонування з різноманітними видами пального - з зрідженим і газоподібним.

Незважаючи на велику кількість переваг, також необхідно звернути увагу на нюанси. Зокрема, робота навісних приладів передбачає попередню підготовку води - теплоносій необхідно пом'якшити, а також звести до мінімуму обсяг кисню.

Коли котли двоконтурного типу застосовуються одразу для опалювальних цілей і нагрівання води, можливе зниження температури в приміщенні, що обігрівається.

Крім того, важливо розуміти, що в більшості випадків нагрівальні прилади цього типу дуже чутливі до змін напруги. Тому бажано ставитися з обережністю до експлуатації.

Де в Києві купити настінний газовий котел?

Якщо вам необхідно перевірене опалювальне обладнання, обов'язково зайдіть в інтернет-магазин Termounion. У нас в продажі ви знайдете котли таких виробників, як Demrad і Nova Florida в дво- і одноконтурних варіантах.

Наш магазин порадує вас наступними перевагами:

  • приємні ціни;
  • гарантія на весь асортимент;
  • швидка і комфортна доставка по всій Україні (Київ та інші міста);
  • вражаючий і постійно оновлюється асортимент;
  • прямі поставки від офіційних імпортерів і виробників;
  • різноманітні знижки, акції і розпродажі.

У нас ви зможете замовити прилади опалення та водопостачання на по-справжньому вигідних для вас умовах. Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання і допоможемо в здійсненні розумного вибору.

Termounion - завжди ставка на комфорт і можливості для покращення якості. Переконуйтеся на особистому досвіді!