Навісні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Настінні газові котли в Луцьку

на сторінку

Відносно дешеві, компактні і нескладні в застосуванні, настінні газові котли є бестселерами для обігрівання приміщень. Навісні моделі котлів представляють собою комплексні пристрої, які мають не тільки газовий нагрівальний елемент, але і теплообмінник і електроніку, за допомогою якої здійснюється управління.

Навісний газовий котел: головні характеристики

Всі моделі настінних котлів можна умовно розділити на дві основні категорії - одно- і двоконтурні. Одноконтурні використовуються виключно для опалення, в той час як двоконтурні - також і для водонагріву, використовуваної для побутових потреб.

До списку переваг, які мають газові котли настінного типу, необхідно віднести наступні особливості:

  • практично всі варіанти зроблені за сучасними технологіями, тому що виробництво котлів навісного типу налагодилося досить недавно;
  • такі котли - оптимальний варіант для обігрівання приміщень площею до 200 кв. м;
  • компактність розміру дозволить елегантно вписувати агрегат практично в будь-який інтер'єр;
  • можливість адаптації до роботи з різноманітними видами пального - з зрідженим і газоподібним.

Хоча настінні котли мають масу плюсів, також потрібно звернути увагу на нюанси. Так, робота навісних приладів передбачає попередню підготовку води - теплоносій необхідно зробити більш м'яким, а також мінімізувати обсяги кисню.

Коли котли двоконтурного типу використовуються відразу для водонагріву і опалювальних цілей, має місце зниження температури в приміщенні, що обігрівається.

Крім цього, слід уточнити, що в своїй більшості нагрівальні прилади даного типу досить чутливі до перепадів напруги. Так що бажано ставитися з обережністю до експлуатації.

Де в Луцьку купити настінний газовий котел?

Якщо вам необхідно перевірене опалювальне обладнання, неодмінно зайдіть в інтернет-магазин Termounion. У нас в продажі - котли таких брендів, як Demrad і Nova Florida в одно-і двоконтурних моделях.

Наш інтернет-магазин ощасливить вас такими перевагами:

  • розумні ціни;
  • гарантія на весь асортимент;
  • оперативна і комфортна доставка по всій Україні (Луцьк та інші міста);
  • величезний і постійно оновлюється асортимент;
  • прямі поставки від виробників і офіційних представників;
  • різні акції, розпродажі та знижки.

У нас ви можете замовити прилади водопостачання та опалення на максимально вигідних для вас умовах. Ми з радістю відповімо на ваші запитання і допоможемо зробити правильний вибір.

Termounion - це завжди ставка на комфорт і бездоганну якість. Переконуйтеся на особистому досвіді!