Навісні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Настінні газові котли в Рівному

на сторінку

Недорогі, компактні і прості у використанні, настінні газові котли стали бестселерами для обігріву приміщення. Навісні варіанти котлів представлені як комплексні агрегати, які мають не тільки газовий нагрівач, але і теплообмінник і електроніку, за допомогою якої здійснюється управління.

Навісний газовий котел: переваги та особливості

Всі моделі настінних котлів умовно поділяють на дві категорії - одно- і двоконтурні. Одноконтурні використовуються виключно для опалення, в той час як двоконтурні - також і для нагрівання води, використовуваної для побутових потреб.

До достоїнств, якими можуть похвалитися навісні газові котли, слід віднести такі характеристики:

  • майже всі модифікації зроблені за новітніми технологіями, так як виготовлення настінних котлів налагоджено відносно недавно;
  • такі котли - найбільш підходящий варіант для опалення приміщень з площею не вище 200 кв. м;
  • компактний розмір дозволить лаконічно вписати пристрій майже в будь-який інтер'єр;
  • адаптованість до функціонування з різними типами пального - з газоподібним і зрідженим.

Хоча настінні котли мають масу плюсів, також потрібно звернути увагу на нюанси. Так, робота навісних приладів передбачає попередню підготовку води - теплоносій треба пом'якшити, а також мінімізувати обсяги кисню.

Коли котли двоконтурного типу застосовуються відразу для опалювальних цілей і нагрівання води, має місце зниження температури в приміщенні.

Нарешті, варто давати собі звіт, що в своїй більшості прилади для нагрівання даного типу досить чутливі до перепадів напруги. Тому бажано ставитися з обережністю до експлуатації.

Де в Рівному купити навісний газовий котел?

Якщо вам потрібно надійне опалювальне обладнання, обов'язково зайдіть в інтернет-магазин Termounion. У нас в продажі ви знайдете котли таких марок, як Demrad і Nova Florida в дво- і одноконтурних моделях.

Наш магазин порадує вас такими перевагами:

  • розумні ціни;
  • гарантія на кожен товар;
  • швидка і комфортна доставка по всій Україні (Рівне та інші населені пункти);
  • вражаючий і постійно оновлюється асортимент;
  • прямі поставки від офіційних імпортерів і виробників;
  • всілякі розпродажі, акції та знижки.

У нас ви можете замовити прилади водопостачання та опалення на дійсно вигідних для вас умовах. Ми з радістю вас проконсультуємо і допоможемо зробити правильний вибір.

Termounion - завжди ставка на комфортні умови і кращу якість. Переконайтеся на власному досвіді!