Навісні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Настінні газові котли в Тернополі

на сторінку

Недорогі, невеликі і нескладні у використанні, настінні газові котли стали бестселерами для обігрівання приміщень. Навісні варіанти котлів представляють собою комплексні пристрої, які містять не тільки газовий нагрівальний елемент, але і теплообмінник і електроніку, за допомогою якої здійснюється управління.

Навісний газовий котел: особливості та переваги

Всі моделі настінних котлів можна умовно розділити на дві основні категорії - одноконтурні та двоконтурні. Одноконтурні застосовуються тільки для опалення, в той час як двоконтурні - також і для нагріву води, яка застосовується для побутових потреб.

До списку плюсів, якими можуть похвалитися навісні газові котли, необхідно віднести наступні характеристики:

  • практично всі модифікації зроблені за інноваційними технологіями, так як виготовлення настінних котлів почалося відносно недавно;
  • дані котли - ідеальний варіант для опалення приміщень площею до 200 кв. м;
  • компактність розміру дозволить елегантно вписати пристрій майже в будь-які інтер'єри;
  • адаптованість до роботи з різними видами пального - з газоподібним і зрідженим.

Хоча настінні котли мають масу плюсів, також слід акцентувати увагу на нюанси. Зокрема, робота навісних приладів передбачає завчасну підготовку води - теплоносій треба пом'якшити, а також мінімізувати обсяг кисню.

Коли котли двоконтурного типу використовуються одномоментно для опалювальних цілей і нагрівання води, має місце зниження температури в приміщенні, що обігрівається.

Нарешті, важливо розуміти, що в більшості випадків нагрівальні прилади цього типу вкрай чутливі до змін напруги. Так що рекомендовано ставитися з обережністю до експлуатації.

Де в Тернополі купити настінний газовий котел?

Якщо вам потрібно перевірене опалювальне обладнання, неодмінно загляньте в інтернет-магазин Termounion. У нас у продажу ви знайдете котли таких марок, як Demrad і Nova Florida в дво- і одноконтурних варіантах.

Наш магазин ощасливить вас наступними перевагами:

  • помірні ціни;
  • гарантія на весь асортимент;
  • оперативна і зручна доставка по всій країні (Тернопіль та інші міста);
  • величезний і постійно оновлюється асортимент;
  • прямі поставки від виробників і офіційних представників;
  • різноманітні акції, розпродажі та знижки.

У нас ви зможете замовити прилади водопостачання та опалення на дійсно вигідних умовах. Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання і допоможемо в скоєнні розумного вибору.

Termounion - завжди ставка на комфорт і кращу якість. Переконайтеся на власному досвіді!