Saunier Duval

Фільтри

Діапазон цін

Навісні газові котли Saunier Duval в Тернополі

на сторінку

Газові котли Saunier Duval - це опалювальне рішення для тих, хто піклується і про комфотре, і про економічність устаткування. Компанія Saunier Duval є виробником першого в світі настінного газового двоконтурного котла. Головні принципи - це комфорт і безпека клієнта. Техніка знаходиться в постійному процесі розвитку і вдосконалення - така гнучкість в роботі дозволяє компанії досягати успіху на сучасному ринку опалювального обладнання.

Детальніше про навісні газові котли Saunier Duval

Двоконтурні газові навісні котли, представлені в нашому інтернет-магазині, - це найбільш популярні і вдалі моделі серед загального ряду.

Isofast - це потужна модель котла, обладнана двома теплообмінниками і мініаккумулятором - ці котли призначені для задоволення підвищених вимог до обсягу гарячого водопостачання. Мініаккумулятор об'ємом 4 літри дозволяє максимально скоротити час нагріву гарячої води, а також робить можливою більш високу точність регулювання температури. Максимальний показник температури гарячої води - 60С. Крім цієї основної особливості в моделях Isofast встановлений кімнатний терморегулятор, оснащений тижневою програмою. Модельний ряд Isofast підійде як для квартири великої родини, так і для заміського будинку, готелю і навіть невеликий резиденції. Опалювальна площа - до 350 квадратних метрів, проте розрахунок залежить від висоти стель і використовуваних радіаторів.

Thema Classic є дійсно класичною моделлю. Він вигідно відрізняється високою чутливістю - вона робить можливою роботу з газом під низьким тиском. Кімнатний термостат і датчик зовнішньої температури до цієї моделі котла підключаються окремо.

Газові навісні котли Saunier Duval стануть оптимальним вибором для тепла, комфорту і якості.