Chaffoteaux

Фільтри

Діапазон цін

Парапетні газові котли Chaffoteaux в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Якщо ви хочете завжди і в усьому слідувати класиці і працюєте тільки з флагманами своєї справи, серед опалювального обладнання вам знайдеться гідний партнер. Компанія Chaffoteaux - французький бренд з європейською якістю. Завдяки Chaffoteaux 50 років тому був винайдений перший в світі газовий навісний котел!&

Chaffoteaux є динамічним і лояльним брендом, комфорт клієнта тут стоїть на першому місці. Chaffoteaux не просто виробляє котли - Chaffoteaux їх винаходить. Продукція надходить у продаж після тестування і ретельної перевірки. Саме тут, в Chaffoteaux, набуваються інновації і відкриття в області опалювального обладнання. В Україні вся продукція є сертифікованою. Гарантія - від 1 року.

Про продукцію Chaffoteaux

Тут саме той випадок, коли асортимент - на будь-який смак і колір. Газові парапетні котли Chaffoteaux мають широкий ціновий діапазон (від 8 до 60 тисяч гривень) і представлені у величезній різноманітності моделей. Вони відрізняються низькими енерговитратами і високою продуктивністю.

Парапетні газові котли забезпечують відведення продуктів згорання через спеціальний металевий димоветропровод. Відведення газів і паркан свіжого повітря для горіння здійснюються природним шляхом - через парапет - дві встановлені труби, які виходять на вулицю. Зазвичай вони входять в комплект котла, однак у багатьох моделей Chaffoteaux труби в комплекті немає.