Demrad

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Парапетні газові котли Demrad в Луцьку

на сторінку

Demrad народжений турецькою компанією DemirDokum, яка починала з виробництва підлогових чавунних котлів і чавунних радіаторів. Сьогодні це виробник, який добре зарекомендував себе s знає, що запропонувати покупцеві.

Demrad пропонує сертифіковану якість при розумній вартості, надає гарантію до 5 років. Компанія має близько 70 представництв по Україні і забезпечує можливість сервісного обслуговування у всіх областях країни. Таким чином, вибираючи Demrad, ви захищаєте себе від неприємних пошуків сервісного обслуговування та недобросовісних майстрів.

Чому парапетний газовий котел Demrad?

Парапетні газові котли мають відомим рядом переваг перед димохідними. Вони не вимагають встановленого та обладнаного димоходу, не забирають киctym для опалення з кімнати, в якій знаходяться, а також виключають можливість попадання газу в приміщення. Саме газові опалювальні котли сьогодні встановлюють в квартирах і багатоповерхових будинках. Також відсутність димоходу виключає втрату тепла при обігріві, як це часто відбувається з цегляними димохідними трубами.

Газові ж котли, в свою чергу, також мають ряд переваг перед твердопаливними - для їх роботи необхідна тільки газова магістраль; не потрібно піклуватися про закупівлю та зберігання палива; та й такий спосіб обігріву вийде набагато дешевше.

Інтернет-магазин Термоюніон представляє вам асортимент парапетних газових котлів Demrad, а також послуги доставки, монтування, першого запуску і сервісного обслуговування вашого газового опалювального обладнання.