Nobel

Фільтри

Діапазон цін

Парапетні газові котли Nobel в Луцьку

на сторінку

Холодні зими - не новина для нашої країни. І тарифи на централізоване опалення - теж не новина. Тому все частіше ми бачимо і чуємо, як люди навколо нас приймають рішення переходити на автономні системи опалення. Це пряма і позитивна інвестиція в сімейний бюджет. Поняття «інвестувати в себе» набирає популярності останнім часом - людство усвідомлює, що для результатів і гідного життєвого рівня в майбутньому необхідно насамперед вкладати гроші в свою освіту і розвиток сьогодні. І з вашим сімейним вогнищем теж саме. Вклавши в нього сьогодні, ви побачите результат вже завтра - і з часом цей результат буде радувати вас все більше і більше.

Газові котли Nobel на українському ринку сьогодні асоціюються з демократичністю. Доступний і достатньо поширений бренд - впевнена позиція серед опалювальної техніки, розумна вартість і якісне виконання утримують котли Nobel серед конкурентів.

Парапетні газові котли Nobel - це рішення для квартири або приватного будинку, не обладнаного димоходом. В середньому обладнання коаксіального димоходу обходиться в три рази дешевше, ніж димохід класичний - і тут Nobel піклується про ваш сімейний бюджет.

Моделі, які ви зможете знайти в нашому інтернет-магазині, підійдуть для опалення приміщень площею приблизно від 180 до 240 квадратних метрів. Слід пам'ятати, що при виборі двухконтурной моделі її номінальна потужність витрачається і на ГВП - тобто опалювальна площа буде дещо нижче. Загальноприйнято розраховувати необхідну потужність за такою формулою - 1 м2 - 1кВт потужності.