Парапетні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Кількість теплообмінників
Потужність, кВт
Кількість контурів

Парапетні газові котли в Івано-Франківську

  • Переглядати:
на сторінку

Розумно вважати, що газ - найбільш вигідний спосіб опалення вашого житла. У твердопаливних котлів досить висока витрата палива, та й сировина дорога. Тим більше, що більшість будинків на сьогоднішній день є газифікованими, в той час, як тверде паливо для вашого котла ще необхідно буде знайти, доставити і зберегти.

Відкриті та закриті камери згоряння

Газові котли традиційно діляться на котли з відкритою і закритою камерою згоряння. Котли з відкритою камерою згоряння - це ті, які мають природну циркуляцію повітря і вимагають наявності обладнаного димоходу.

Котли з закритою камерою згоряння - вони ж парапетні, вони ж турбовані котли - це категорія газових котлів з примусовою циркуляцією повітря. Герметична камера згоряння забезпечує забір повітря для горіння і викид продуктів згорання за межі приміщення, в якому знаходиться котел. Процес здійснюється за допомогою вбудованого вентилятора і особливих воздухоотводов. Зовні це виглядає як невеликий отвір в стіні будинку - це і є парапет, від якого походить назва цього виду газових котлів.

Переваги парапетних газових котлів

По-перше, це відсутність необхідності в димоході. Парапетні котли набагато простіше монтуються в багатоквартирних і багатоповерхових будинках; також завдяки цьому ви самі можете вибрати місце для розташування котла - в будь-якій зручній вам ніші, щоб він не виділявся з інтер'єру.

По-друге, газові турбовані котли повністю виключають можливість влучень газу в приміщення. Вони є безпечними і більш зручні у використанні. І, звичайно ж, не потрібно возитися з дровами і вугіллям.

Нарешті, парапетні газові котли мають переваги в монтажі, функціонуванні та обслуговуванні. Це сучасний і зручний варіант обігріву вашого будинку.