Roda

Фільтри

Діапазон цін

Парапетні газові котли Roda в Чернівцях

на сторінку
 • немає в наявності

  Водяний контур:
  ККД, %: 93
  Гарантія, р: 2 роки
  Діаметр підключення газу, дюйм: 1/2
  Діаметр підключення, дюйм: 1/2

З парапетними котлами Roda ви забезпечите своєму дому і сім'ї надійність і теплоту: все у них - від теплообмінників до дизайну - тішить око, гаманець і душу.

Для початку, Roda є зарекомендували себе виробником в області контролю мікроклімату. Найбільший європейський концерн в поєднанні з використанням новітніх технологій і високоякісних матеріалів - Roda піклується про тепло і комфорт у вашому домі.

Більше про парапетні котли Roda

Парапетні котли Roda - це модифікації з закритими камерами згоряння і примусовою тягою. Відведення продуктів згоряння здійснюється через коаксіальний димохід з системою «труба в трубі». У нашому інтернет-магазині представлені одноконтурні моделі Roda Eco. Їх основні критерії - простота і функціональність. Все необхідне для управління котлом винесено на передню панель. Тут знаходяться регулятори і дисплей управління.

Енергоефективності сприяє також наявність сучасної інжекторної горілки - вона робить працездатною плавну модуляцію потужності котла. Відсутність різких перепадів в робочій температурі економить ресурси і збільшує термін служби котла.

Вбудована електронна плата управляє основними параметрами роботи, вона налаштована на тонкий контроль роботи котла.

Газові котли Roda оснащені системою антифаст - захистом від частого включення. Також встановлено систему діагностики неполадок, захист від замерзання, від сухого ходу.

Котли Roda порадують компактними розмірами і стильним дизайном. Roda не будуть зайвими в сучасному інтер'єрі - їх не захочеться ховати або маскувати.