Saunier Duval

Фільтри

Діапазон цін

Парапетні газові котли Saunier Duval в Закарпатті

на сторінку

Газові котли Saunier Duval є прекрасним вибором для клієнтів, які турбуються про комфорт та якість обладнання. Давно пора усвідомити, що економія - це короткочасна радість, а ось надійне обладнання - це довговічне щастя. Компанія Saunier Duval привела на світ перший в світі двоконтурний навісний газовий котел. Куди, як не до них, йти за кращі якості? Виробник дбає про постійне русі свого продукту - інновації та нововведення дозволяють перебувати на рівні і впевнено залишатися серед кращих у своїй справі.

Детальніше про парапетні газові котли Saunier Duval

Двоконтурні парапетні газові котли, представлені в нашому інтернет-магазині, - це найбільш популярні і вдалі моделі серед загального ряду. В основному, весь ряд представлений і в димохідних модифікаціях - у покупця завжди є варіанти.

Isofast - це потужна модель опалювального газового котла, обладнана двома теплообмінниками і мініаккумулятором - таке обладнання покликане задовольнити підвищені вимоги до гарячого вдоснабженію в будинку. Мініаккумулятор об'ємом 4 літри скорочує час нагрівання води до мінімуму, а точність регулювання температури підвищує до максимуму. Стеля нагріву гарячої води для цієї моделі - 60С. Котли Isofast також оснащені кімнатними термогеруляторамі з функцією тижневого програмування. Модельний ряд Isofast підійде і для великого родинного вогнища, і для скромної міської квартири, готелю і навіть невеликої садиби. Опалювальна площа - до 350 квадратних метрів, проте розрахунок залежить від висоти стель і використовуваних радіаторів, тут вам допоможуть наші фахівці.

Газові парапетні котли Saunier Duval стануть оптимальним вибором для поєднання тепла, комфорту і якості всередині вашого будинку.