Viessmann

Фільтри

Діапазон цін

Парапетні газові котли Viessmann в Чернівцях

на сторінку

При виборі газового котла найбільшим питанням зазвичай є бренд. Визначившись з потрібною вам потужністю і комплектацією, ви починаєте замислюватися про вартість і виробника. Тут і трапляються перші підводні камені. Взяти вітчизняний, адже він дешевше або все ж імпортний і надійний?

Звичайно ж, краще зупинитися на надійності, особливо у випадку з газовим котлом, адже це серйозне опалювальне обладнання, яке повинно відповідати безлічі вимог і норм безпеки.

Серед європейських виробників котли Viessmann займають гідне місце протягом декількох років.

Якщо шукаєте газовий котел - вибирайте газовий котел Viessmann

Парапетні газові котли з навісним типом монтажу Viessmann призначаються для опалення житла та приготування гарячої води. Це двоконтурні моделі котлів, в яких бітермічний теплообмінник відповідає за обидві основні функції. Компактні, інноваційні та прогресивні опалювальні котли Viessmann легко встановлюються в квартирі або приватному будинку - вони трохи більше газової колонки. Устаткування зручне у використанні і сервісному обслуговуванні, економічне і, що важливо, є екологічно нешкідливим для навколишнього середовища. Саме таку техніку вибирають для сучасного інтер'єру і стилю життя. Це німецька якість, одягнена у справді лаконічний дизайн.

Крім зовнішнього вигляду, виробник подбав і про функціонал. Котли адаптовані для продажу саме в Україні. Висока продуктивність подачі гарячої води - наприклад, котел потужністю 29кВт має продуктивність 13,9 л / хв - показник, доступний далеко не кожному проточному водонагрівачу. Електронний регулятор дозволяє підтримувати постійну температуру гарячої води.

ККД парапетних газових котлів Viessmann сягає 93% - класичний показник для газового котла.

Зупинившись на Viessmann, ви забезпечите своєму будинку тепло і комфорт на довгі роки.