Корді

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Парапетні газові котли Корді Вулкан в Тернополі

на сторінку

Парапетні газові котли Вулкан - це продукція вітчизняного виробника. Колись давно Красилівський агрегатний завод виробляв авіаційні деталі. Але починаючи з 2001 року підприємство всерйоз зайнялося виробництво котлів. Сьогодні газові та твердопаливні котли Вулкан - це конкурентоспроможна і продається продукція, яка набирає популярність серед автономних систем опалення.

Детальніше про газові парапетні котли Вулкан

Газові парапетні котли Вулкан адаптовані для безлічі приміщень - квартири, приватні будинки, офіси, галереї та промислові приміщення. Головне - що для монтажу досить невеликого отвори в стіні і зовсім не потрібен димар. Коаксиальная труба забезпечить і забір повітря, і відведення продуктів згоряння. Це так звані моделі турбо - із закритими камерами згоряння і примусовою тягою.

Представлені моделі як одноконтурні, так і двоконтурні. Газові котли Вулкан адаптовані для роботи в регіонах з найбільш низькими температцрнимі мінімумами - вони не гаснуть від вітру, не замерзають на морозі. Правильна установка і своєчасне технічне обслуговування допоможуть вам в точності підтвердити ці слова.

Котли призначаються для роботи на природному газі низького тиску.

Газові парапетні котли Вулкан - це підтримка українського продукту, це якість обслуговування, доступна ціна і, звичайно ж, теплий будинок. З газовими котлами Вулкан вам не страшний китайський шлюб і сервісний центр на іншому кінці світу. Вулкан - тепло, надійність, спокій.