Підлогові газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Підлогові газові котли в Львові

на сторінку

Підлогові газові котли залишаються затребуваним опалювальним рішенням протягом багатьох років. Вибір настінного або підлогового газового котла залежить від безлічі факторів. Серед них - вартість, потужність, надійність, довговічність, тип приміщення і ще кілька деталей.

Аргументи на користь підлогових газових котлів

Для початку, підлогові газові котли вимагають спеціально обладнаного приміщення - топкової. Розміщувати підлоговий котел в житловій кімнаті заборонено. Тим більше, що підлоговий котел більш гучний, ніж навісний.

Підлогові газові котли володіють великим терміном служби, вони надійніші і безпечнііе у використанні. Підлоговий котел володіє більшою потужністю, ніж навісний.

Підлогові котли можуть мати атмосферний пальник або надувний пальник. Котли з атмосферним пальником забирають повітря в камеру згоряння за рахунок тиску в газопроводі, вони працюють тихіше й коштують менше. Котли ж з надувним пальником мають більш високий ККД і більшу потужність - до декількох сотень кВт. Таким чином, вони забезпечать тепло на більшій території, ніж навісний котел, саме тому підлогові котли - часті гості у приватних будинках.

За рахунок більш високої потужності двоконтурні підлогові котли нерідко вміщують більший накопичувальний бак для гарячої води, ніж навісні (або вони обладнані проточним водонагрівачем). Також підлогові котли частіше обладнані чавунним теплообмінником.

При виборі підлогового котла потрібно розуміти, що більш висока вартість надалі обернеться для вас довгими роками надійної служби, безпекою, теплим домом і гарячою водою в будь-який час доби і року.