Fondital

Фільтри

Діапазон цін

Підлогові газові котли Fondital в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Лідер серед італійського ринку виробництва опалювальної техніки - фірма з багаторічним досвідом Fondital - виробляє і реалізує широкий асортимент підлогових газових котлів. Підлоговий газовий котел має більшу вагу, ніж навісний - вони проектуються відповідно до вимог до підлогової установки. Можливі варіації функцій котла - одноконтурні, призначені тільки для опалення, а також двоконтурні - котли і для подачі гарячої води, і для опалення. Подача гарячої води виробляється з вбудованого бойлера або через систему проточного нагріву води.

Детальніше про газові підлогові котли Fondital

Всі представлені в нашому інтернет-магазині моделі підлогових котлів Fondital мають відкриті камери згоряння з природною тягою повітря - для їх установки і функціонування необхідні димар. Також всі моделі є одноконтурними - призначені тільки для опалення приміщень. Працюють на природному або зрідженому газі. Обладнані обмежуючим термореостатом, електронним розпалюванням, пультом управління циркуляційним насосом.

Установка підлогових котлів Fondital

В установці і монтажі газові підлогові котли Fondital вкрай прості. Установка здійснюється в спеціально обладнаній для підлогового котла міні-котельні. Підлогові газові котли Fondital мають високі показники продуктивності, надійності і довговічності; вони володіють ергономічним дизайном і економно споживають природне паливо. Fondital - це ваш кращий вибір на користь якості і комфорту.