Підлогові газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Підлогові газові котли в Чернівцях

на сторінку

Підлогові газові котли являють собою технічні пристрої, які володіють потужними технічними параметрами і протягом довгого часу застосовуються для опалення різних приміщень в багатьох країнах. Ефективне циркулювання і малий гідравлічний опір - в переліку важливих особливостей пристроїв цього типу.

Газовий котел: особливості та переваги

Підлогові газові котли забезпечують циркуляцію води без використання насосних установок, завдяки чому рівень ефективності роботи пристроїв порівняно з стандартними котлами стає більше майже в 2 рази. До переліку плюсів теплообмінників підлогового типу потрібно віднести такі особливості:

  • серйозна потужність - котли допомагають обігріти будинок будь-якої площі і навіть в дуже холодну пору;
  • енергонезалежність - при відключеному насосі теплові носії циркулюють природним чином, що вкрай важливо в разі збоїв в системі електропостачання;
  • довговічність - теплообмінник з чавуну, яким оснащуються котли підлогового типу, може прослужити до шести десятиліть;
  • економічність і простота в застосуванні - автоматичні елементи не монтуються в основний агрегат, в зв'язку з чим контролювання роботи відбувається дуже легко;
  • можливості доведення - можна перейти на тверде паливо або доопрацювати димохід від печі.

Проте, експлуатація газових котлів з напільного установкою має в собі і деякі нюанси і обмеження. Зокрема, це стосується необхідності виділення окремого приміщення в зв'язку з нормативними вимогами і підвищеного шуму. Нарешті, слід врахувати, що експлуатація агрегату не буде ефективним, якщо загальна площа приміщень, які опалюються, менш ста квадратних метрів.

Де в Чернівцях купити підлоговий опалювальний котел?

Якщо ви віддаєте перевагу високу якість, надійність і довговічність, вам обов'язково слід побувати в інтернет-магазині Termounion. У нас є в продажі газові котли підлогового типу кращих брендів.

Магазин порадує вас такими перевагами:

  • демократичні ціни на весь асортимент;
  • сертифікати якості і гарантії;
  • прямі поставки від офіційних дилерів і компаній-виробників;
  • оперативна доставка по всій країні (Чернівці та інші населені пункти);
  • постійне відстежування новинок і оновлення асортименту.

В нашому інтернет-магазині ви можете отримати консультацію, дізнатися більше про кожному пристрої і декількома натисканнями клавіш замовити перевірене і якісне обладнання. Звикайте до комфорту - разом з Termounion!