Газові котли в Чернівцях

  • Переглядати:
на сторінку

Як правильно підібрати котел для вашого будинку

Популярність газових котлів має безліч причин. Основні критерії - їх практичність, доступність, широкий асортимент, а також відносно невисока вартість експлуатації. Легка автоматизація процесу горіння тільки плюсує до зручності використання, не варто забувати і про безпеку та економічність газових котлів.

Величезний вибір моделей також має і плюси, і мінуси. Так, з одного боку, ви вільні вибирати серед діапазонів потужності, габаритів, споживання та продуктивності, а з іншого, просто очі розбігаються перед усім цим розмаїттям.

Ваш вибір повинен базуватися як мінімум на кількох критеріях. По-перше, це площа вашого будинку або квартири. По-друге, це потреба вашої родини в гарячій воді. Решту критеріїв ви дізнаєтеся безпосередньо у фахівця, з яким будете консультуватися.

Повертаючись до потреб гарячої води. Для таких випадків вибирають двоконтурні газові котли. Двоконтурні моделі компактні, але для великої родини їх не завжди може бути достатньо. Якщо ви розраховуєте, що опалювальний котел у вашому будинку стане і повноцінним водонагрівальним апаратом, варто звернути увагу на одноконтурний котел і накопичувальний резервуар до нього - так котел стане вам і бойлером.

Газовий котел – дуже важлива частина переважно кожного проекту опалення. Якщо вже не казати, що він і є основою опалення. За правильного підходу можна не тільки значно зекономити на встановленні котла та його вартості, можна також значно заощадити на опаленні, та згодом скористатися додатковими його можливостями.

Цілком можливо спланувати все так, що котел забезпечить всіх мешканців вашого помешкання і гарячою водою, і буде виконувати основну функцію, опалення житла, а ще – наприклад, займатися наповненням системи типу «тепла підлога». Грамотний господар проведе монтаж котла таким чином, щоб через нього велась циркуляція теплоносіїв системи опалювання і гарячої води.

Перше, з чим потрібно визначитись під час планування системи опалення – це тип котла. За видами палива котли діляться на електричні, газові, дизельні та твердопаливні, за видом теплоносія – на водонагрівальні та парові, за величиною тиску, логічно, розрізняють газові котли високого та низького тиску, власне, за видом матеріалу теплообмінника – сталеві і чавунні, за місцем встановлення – навісні та підлогові… Тобто, бачимо, що у недосвідченого покупця очі розбігаються.

Далі потрібно визначитися також із місцем його встановлення, адже часто потрібно відводити спеціальне місце у оселі під котельню. Ну, і нарешті – ще потрібно здійснити вибір опалювального обладнання: будуть це радіатори, чи гаряча підлога, або звичайні батареї, до яких ми вже всі так звикли.

Зазвичай, коли мають можливість підключити котел до магістрального газопроводу, не задумуючись, обирають саме газові котли – як мінімум, природній газ набагато рідше відключають, ніж елетроенергію. Газові котли є надійними та безшумними, а також економними.