Данко

Фільтри

Діапазон цін

Газові котли вітчизняні Данко в Луцьку

на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Данко є виробником опалювального обладнання в Україні. Це компанія, яка подарувала надійне тепло тисячам і десяткам тисяч будинків у нашій країні. Твердопаливні та газові котли Данко користуються попитом, адже виробник дбає про якість і комфорт використання.

Газові котли українського виробника Данко виробляються у відповідності з усіма сучасними європейськими і світовими стандартами. Моделі поставляються в варіаціях з закритими і відкритими камерами згоряння.

Діапазон потужності лінійки газовий вітчизняних котлів Данко - від 7 до 15,5 кВт. В асортимент входять як одноконтурні, так і двоконтурні котли.

Автоматика Honeywell і SIT, встановлена в котлах - це п'єзоелектричний розпал та мікрофакельні пальника.

Сталевий теплообмінник має оновлену конструкцію. Виробник відмовляється від право-або лівостороннього виконання - це полегшує монтаж котлів. Тепер газовий котел Данко можна під'єднати до системи опалення та гарячого водопостачання з обох сторін. Отже, відпадає необхідність у бічних дверцятах - це заощадить простір і поліпшить дизайн котла.

Газові котли вітчизняного виробника Данко порадують не тільки ціною і якістю роботи, але і своїм дизайном. Це, мабуть, найбільш презентабельні котли українського виробництва. Їх навіть можна назвати елегантними - такий газовий котел знову не зіпсує дизайн, а, навпаки, ідеально впишеться в нього завдяки своїй ергономічності і компактності. Данко - це вибір на користь тепла та підтримки українського виробника.