Димохідні газові колонки

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Газові колонки димохідні в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Сучасна газова колонка , насамперед, повинна бути надійною , зручною в роботі , повинна мати порівняно невеликі розміри , працювати часом навіть і в екстремальних умовах експлуатації , які нерідко виникають в нашому побуті. Звичайно ж , такий прилад ніяк не може коштувати мало: якщо який-небудь виробник запропонує виріб набагато дешевше , ніж інші , цілком може бути , що він все-таки економить на чомусь важливому : або на надійності пристрою , або , наприклад , на безпеки споживача .

Вибір димохідної газової колонки

Найбільш поширеними на нашому ринку є класичні димохідні водонагрівачі ( газові колонки) . Однак умови законною і легальної експлуатації такого газового водонагрівача повинні повністю відповідати прийнятим у кожній конкретній країні стандартам : наприклад , повинен матися чітко виражений стаціонарний димар , спроектована відповідна вентиляція приміщення , в якому встановлюється водонагрівач , повинні бути дотримані інші умови. Димохідний водонагрівач є відносно недорогим ( адже вартість надійного приладу від відомих фірм- виробників становить приблизно 200 євро) , простий в експлуатації і ремонту. Останнім часом на ринку стали з'являтися досить дешеві китайські газові колонки , їх вартість до 100 доларів в еквіваленті , і у разі покупки такого водонагрівача покупець буде ризикувати не тільки своїми фінансовими засобами ( відремонтувати такий прилад , найчастіше, виявляється неможливим ) , а й своїм здоров'ям або навіть життям.

Альтернативою газовим колонкам є бойлери.

Якщо ж споживач не має наміру або просто не хоче законним чином встановити у своєму будинку газовий водонагрівач , то деякі продавці можуть запропонувати таким покупцям - авантюристам придбати китайський малопотужний водонагрівач з викидом чадного газу безпосередньо в те приміщення , в якому водонагрівач встановлюється. Установка такого приладу буде вкрай небезпечною не тільки для користувачів приладу, а й для оточуючих . Незайвим буде нагадати , що добре відомий чадний газ не має запаху , він вбиває людину непомітно для нього самого. Крім того , цей тип недорогого водонагрівача малопотужний , і здатний нагріти всього близько 5 літрів води за хвилину.