Парапетні газові колонки

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Demrad
  • Roda

Газові колонки парапетного типу в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Експлуатація парапетних газових колонок

Турбовані газові водонагрівачі обладнані герметично закритою камерою згоряння , разом з якою використовується коаксіальний ( іншими словами , труба в трубі) димар . Цей коаксіальний димохід виходить на вулицю через отвір в стіні. Всі відпрацьовані гази виводяться вентилятором за допомогою внутрішньої труби , а повітря для горіння в колонці затягується по зовнішній трубі з вулиці.
Для парапетних колонок зовсім не потрібний стаціонарний димар , тому вони - просто ідеальний варіант вирішення питання по комфортному забезпечення гарячою водою офісів , приватних будинків , квартир , в яких відсутні стаціонарні димоходи .
 

Альтернативою парапетних колонок є димоходіні газові колонки.

 
Єдиний недолік парапетной газової колонки - це те , що вам все-таки доведеться трохи розщедритися на проведення коаксіального димоходу . Однак згодом ви будете на всі сто відсотків упевнені в тому , що він не буде нічим забитий . Ну і небезпека того , що відпрацьовані гази десь в системі старого стаціонарного димоходу пропускають і виходять назовні , буде зведена практично до нуля.
Конструкцією більшості парапетних колонок передбачено наявність регуляторів для керування на передній поверхні колонки. Є моделі з вбудованою автоматикою (автоматичним п'єзоелектричним запалюванням , електронною установкою температури і величини потоку води через теплообмінник) , проте , не варто забувати , що в умовах тимчасової відсутності електроенергії ваша парапетна колонка стане непрацездатною.
 
Не витрачайте ваші гроші даремно , купуйте колонки парапетні у Львові та за його межами за гідною ціною і у фахівців , які добре знають свою справу !