Парапетні газові колонки

Фільтри

Діапазон цін

Газові колонки парапетного типу в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Експлуатація парапетних газових колонок

Турбовані газові водонагрівачі обладнані герметично закритою камерою згоряння, разом з якою використовується коаксіальний (іншими словами, труба в трубі) димар. Цей коаксіальний димохід виходить на вулицю через отвір в стіні. Всі відпрацьовані гази виводяться вентилятором за допомогою внутрішньої труби, а повітря для горіння в колонці затягується по зовнішній трубі з вулиці.

Для парапетних колонок зовсім не потрібний стаціонарний димар, тому вони - просто ідеальний варіант вирішення питання по комфортному забезпечення гарячою водою офісів, приватних будинків, квартир, в яких відсутні стаціонарні димоходи.

Альтернативою парапетних колонок є димоходіні газові колонки.

Єдиний недолік парапетной газової колонки - це те, що вам все-таки доведеться трохи розщедритися на проведення коаксіального димоходу. Однак згодом ви будете на всі сто відсотків упевнені в тому, що він не буде нічим забитий. Ну і небезпека того, що відпрацьовані гази десь в системі старого стаціонарного димоходу пропускають і виходять назовні, буде зведена практично до нуля.

Конструкцією більшості парапетних колонок передбачено наявність регуляторів для керування на передній поверхні колонки. Є моделі з вбудованою автоматикою (автоматичним п'єзоелектричним запалюванням, електронною установкою температури і величини потоку води через теплообмінник), проте, не варто забувати, що в умовах тимчасової відсутності електроенергії ваша парапетна колонка стане непрацездатною.