Grandini

Фільтри

Діапазон цін

Газові колонки Grandini в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

На відміну від димохідних колонок, у яких відкрита камера згоряння і відпрацьований газ виводиться через димохід, парапетні колонки більш практичні. В них встановлена ​​коаксіальна система (труба в трубі) відводу продуктів згоряння - вони виводяться назовні через отвір в стіні. Турбинка - вентилятор - здійснює примусову циркуляцію повітря - вихід назовні і паркан нового повітря для горіння. 

Саме ця перевага - відсутність необхідності встановленого димоходу або його монтування - дозволяють використовувати колонки парапетного типу в офісах, приватних будинках і квартирах, не обладнаних димоходами або не дозволяють їх встановити. 
Автоматика - система, на якій працюють парапетні колонки Grandini. Щоб включити  газову колонку, достатньо відкрити кран. Щоб вимкнути колонку - закрити кран. Не потрібно чекати, поки вода нагріється і купатися по черзі. Проточні водонагрівачі Grandini не змусять чекати. 
Крім цього, колонка не вимагає підключення до мережі. Розпал працює на звичайних батарейках. Це значно убезпечить вас і вашу родину, а також заощадить електроенергію. 
Два незалежних регулятора - температури води і сили полум'я - дозволять підібрати ідеальну температуру для душа, прийняття ванни або миття посуду. 
Сітчасті фільтри бережуть нагрівальний елемент від твердих частинок і сміття, продовжують термін його роботи та підвищують продуктивність. 
Стабільність роботи підвищується також за рахунок модернізованої пальника, яка тонко регулює силу полум'я.

Радимо також переглянути димохідні газові колонки.