Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Газова колонки (проточні водонагрівачі) в Тернополі

  • Переглядати:
на сторінку

На сьогоднішній день серед розмаїття представленого водогрійного обладнання кожен покупець має вибір і не зобов'язаний вибирати краще з гіршого, тільки краще з кращого. Газові колонки вітчизняного і зарубіжного виробництва були і залишаються найбільш популярним способом нагріву води, змагаючись за лідерство, мабуть, тільки з бойлерами.

Для України газова колонка є дійсно ідеальним способом нагріву води - ціни на централізоване гаряче водопостачання продовжують рости, та й бойлер з якогось моменту встиг перетворитися в не найдешевше задоволення. Для газової колонки не потрібно спеціального устаткування і немає особливих складнощів в монтажі. Головне - дотримуватися вимог і інструкцій по установці і експлуатації.

Газова колонка - це, перш за все, гідна альтернатива і заміна для проточних водонагрівачів. Головна відмінність між ними, в тому, що проточні водонагрівачі працюють за рахунок використання не найдешевшою на сьогодні електроенергії, а газова колонка, ясна річ, на газу.

Газова колонка - це, можна сказати, класика серед водонагрівальної техніки. Тому, якщо ви - прихильник традиційних методів нагріву води, то вам немає сенсу навіть думати про щось інше, крім газової колонки. Однак вам доведеться трохи розчаруватися - велика частина використовує електричний розпал, тому повністю позбутися від використання електроенергії навряд чи вийде. Правда, з усіх ситуацій завжди можна знайти вихід - в цьому випадку, також є альтернатива - використання змінних батарейок або акумуляторів. Це рішення, яке допоможе вам зробити вашу газову колонку повністю незалежною від електроенергії. Ідеальний вихід для дачних будиночків або котеджів, які не підключені до електромережі, чи не так?

Для середньостатистичної сім'ї цілком достатньо апарату з продуктивністю 10-12 літрів в хвилину. Продуктивність - основний з критеріїв вибору газової колонки, інші показники, як равіло, є другорядними. Ну і звичайно ж, купуючи колонку, найбільше ми сподіваємося, що вона якомога рідше стане нагадувати нам про своє існування, а буде просто працювати. Не забувайте, що для цього необхідно проводити регулярне сервісне обслуговування - жорстка вода, характерна для нашого регіону, дуже швидко утворює відкладення солей на внутрішній конструкції колонки. Якщо ви почуєте характерні звуки, варто якомога швидше звернутися до майстра або в сервісний центр.

Види газових колонок

Щодо різновидів газових колонок, то існує два найбільших класи – димохідні та парапетні. Це найголовніше, з чим вам знадобиться визначитися, обираючи колонку.

Димохідні колонки виводять продукти згорання традиційним чином, через димохід, як ви вже напевно здогадались. Найчастіше використовується димохід, який вже був наявний на момент встановлення. Камера згорання негерметична, що на практиці означає те, що повітря для згорання природного газу потрапляє з приміщення.

Парапетні колонки використовують коаксіальний димохід, який проводиться під час монтажу колонки спеціально для неї. Коаксіальний димохід використовує дві, вкладені одна в одну, трубки. По одній з них, наприклад, внутрішній, повітря поступає до камери згорання. По зовнішній виводяться продукти згорання. Камера згорання внутрішня, і ніяк не зв’язана з приміщенням, в якому знаходиться колонка.

Парапетні колонки дуже зручно використовувати, коли у вибраному нами приміщенні немає раніше проведеного димоходу. У іншому ж випадку ми можемо використати вже наявний, що полегшить монтування колонки.

Заходи безпеки

Слід пам'ятати, що не у всіх квартирах можна встановлювати газові колонки. Кухня, де буде встановлена колонка, повинна мати кватирку, приміщення має бути обсягом не менше 15 куб. м, мати вентиляційний канал і двері повинні відкриватися назовні.

При покупці газової колонки слід звернути увагу на наявність сертифікату. Ринок на даний момент переповнений газовими приладами і заплутатися недосвідченій людині дуже просто. Тому при виборі колонки необхідно порадитися з нашими спеціалістами, або з фахівцями міськгазу. Найдешевше обійдуться нагрівачі сумнівних фірм і походження, але в будь-який момент такі колонки можуть дати збій і привести до трагедії. Тому не слід гнатися за дешевизною, а купувати нагрівачі знаменитих фірм, які дорожать своєю репутацією і гарантують сервісне обслуговування. При покупці слід звернути увагу на країну-виробника, адже в різних країнах різний тиск в газопроводі, і неправильно підібрана колонка не буде працювати на повну потужність в наших умовах.