Кондиціонери

Фільтри

Діапазон цін

Кондиціонери в Закарпатті

на сторінку

Багато хто до цих пір упевнений, що досить купити кондиціонер, присобачити його внутрішній блок, де попало в кімнаті, підвісити як-небудь і абияк зовні зовнішній блок, з'єднати їх провідки і трубочками і прохолода у всій квартирі в літню спеку вам гарантована! Аж ніяк!

Експлуатація кондиціонерів

При установці кондиціонера доведеться обов'язково дотриматись кількох неодмінних умов. По-перше, зовнішній блок слід установити якомога ближче до вікна, для того, щоб у разі необхідності, його можна було перевірити, почистити або відремонтувати.

Друге, внутрішній блок повинен бути встановлений таким чином, щоб відсікти потік теплого повітря від вікна і не "дути" прямо на вас, коли ви сидите за своїм письмовим столом або розташувалися, як завжди, на відпочинок на дивані з газетою.

І нарешті, третє: ніколи не розраховуйте на те, що тільки один внутрішній блок (якою б великої потужності він не був!) зможе охолодити відразу кілька кімнат. Це - самообман! Просто в тій кімнаті, де буде встановлено внутрішній блок вашого кондиціонера, буде собачий холод, а в інших кімнатах буде на саму малість прохолодніше, ніж на вулиці.

На щастя, сучасні кондиціонери виходять з ладу надзвичайно рідко. І якість двигунів і якість блоків управління, що випускаються сьогодні основними світовими трендами, дозволяють кондиціонерам 5-10 років працювати практично без ремонту.

Але ... це зовсім не означає, що ваш кондиціонер не буде вимагати до себе ніякої уваги. В основному, обслуговування кондиціонерів, як правило, зводиться до щорічного чищення.

Крім того, один раз на 2-3 роки потрібно перевіряти в системі кондиціонера наявність достатньої кількості фреону і, при необхідності, проводити його долив або заміну. Зробити цю роботу можна, на жаль, маючи тільки спеціальне обладнання. І тому, якщо в деяких моделях кондиціонерів чистку зможе здійснити самостійно його власник, то перевірити і долити фреон - може тільки фахівець.

І нарешті, якщо ваш кондиціонер "забарахлив", негайно телефонуйте нам і наші фахівці в найкоротший термін приведуть його в порядок або, при необхідності більш серйозного ремонту, знімуть пошкоджений блок, заберуть його в майстерню і через кілька днів привезуть назад відремонтованим, а потім встановлять, і відрегулюють його на місці.