Конвектор електричний Electrolux Air Gate ECH/AG-1500 EF - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Конвектор електричний Electrolux Air Gate ECH/AG-1500 EF

Код товару:

Ціна: 0 грн

немає в наявності

Площа обігріву, м² 5-15
Гарантія, р 3

Компанія Electrolux зробила черговий прорив на ринку кліматичної техніки, випустивши перші в світі обігрівачі з фільтрами для очищення повітря. Тому якщо ви дбаєте не лише про власний комфорт, але і про своє здоров’я, купіть конвектор Electrolux серії AirGate. Відмінні особливості обігрівачів Electrolux серії AirGate Система очищення повітря AirGate Багатокомпонентна система очищення повітря AirGate складається з 4 фільтрів: антистатичного протипилового, вугільного, Катехіновий, Nano-silver. Антистатичний протипиловий фільтр відловлює і утримує великі частинки пилу.

Вугільний фільтр знищує неприємні запахи. Катехиновий фільтр знешкоджує бактерії і віруси. Фільтр з частинками срібла Nano-silver затримує частинки (віруси, бактерії, пил) розміром до 3-5 нанометрів. Нагрівальний елемент нового покоління Завдяки нагрівальному елементу нового покоління X-DUOS, електричні конвектори Electrolux серії AirGate виробляють на 25% тепла більше в порівнянні зі стандартними монолітними нагрівальними елементами при тому ж енергоспоживанні. Дизайн Мабуть, вперше на ринку з’явився електричний конвектор, чий дизайн цілком і повністю підпорядкований поліпшеної роботі приладу. При цьому корпус обігрівача Electrolux серії AirGate компактний: вам не складе труднощів знайти йому місце в будь-якому місці приміщення. Екологічність Якщо ви піклуєтеся про своє здоров’я, купіть електричний конвектор Electrolux серії AirGate: при роботі обігрівача не знижується вміст кисню в повітрі і не змінюється рівень вологості повітря.

Надійність і безпека Електричні конвектори Electrolux серії AirGate оснащені високим захистом від бризок, витримують перепади напруги і пожежобезпечні. Зручність Конвектори Electrolux серії AirGate - дуже зручні обігрівачі.

По-перше, якщо електричні конвектори Electrolux серії AirGate немає місця на підлозі, його можна зміцнити на стіну.

По-друге, регулювання температури в приміщенні відбувається за допомогою високоточного механічного термостата.

По-третє, за допомогою функції «пам’ять заданої температури» не потрібно встановлювати одну і ту ж температуру щодня.

По-четверте, функція «Рестарт» дозволить вам не налаштовувати конвектор Electrolux серії AirGate заново після збою електрики. Ну і приємна дрібниця від Electrolux: для зберігання інструкції й гарантійного талона передбачений спеціальний кишенька.

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18