Ferrad ACFE3 - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Ferrad ACFE3

Код товару: 4648

Ціна: 4286 грн

немає в наявності

ККД, % 87
Площа обігріву, м² 30
Гарантія, р 3
Діаметр підключення газу, дюйм 1/2
наявність вентилятора Так
Розхід газу, м3/год 0,322

FERRAD ACFE – це газові повітронагрівачі конвекційного типу вироблені на заводі «Adarad» Туреччина стали заміною модельного ряду конвекторів Demrad Prometheus NGS . Модельний ряд Ferrad ACFE обладнаний вентилятором. Газовий конвектор Ferrad ACFE-3 призначений для опалення житлових та нежитлових (виробничих) приміщень площею до 30 кв.м. Конвектор є енергонезалежним з п’єзо розпалом (підпал основного пальника проводиться від полум’я гнота, гніт розпалюється від п’єзоелемента). Плавне регулювання температури в діапазоні від 18 до 38 ° С здійснюється регулятором температури на передній панелі під відкидною кришкою. Регулювання подачі газу, контроль за розподілом тепла і безпеки здійснюється автоматикою Eurоsit 630 незалежної від електроенергії. Автоматика гарантує малий витрата газу і забезпечує безшумну роботу пристрою. Теплообмінник газового конвектора виготовлений з чавуну, що забезпечує довговічність роботи конвектора і високий ККД. Висока продуктивність і ефективне ККД, досягається завдяки спеціальній конструкції ребер і повітряних каналів камери згоряння. Газові конвектори – економічна й ефективна альтернатива іншим видам опалення, а так само можуть служить доповненням в інших системах опалення.

Напишіть свій відгук

 • 12.02.2014
  Конвектор з вентилятором це супер!!!!
 • 12.02.2014
  Ми раді що змогли Вам допомогти.
 • 12.02.2014
  Купили цей конвектор минулої осені працює добре вже половина сусідів купила теж.
 • 12.02.2014
  Отличный конвектор которий мы заказали в интернет магазине Термоюнион.Доставка прошла без всяких эксесов что заказывали то и приехало.С установкой тоже никаких проблем.Работает совершенно безшумно что тоже большой плюс.Потребляет газа не слишком много .Большим плюсом есть наличие вентилятора с помощю которого помещение нагревается очень бист
 • 12.02.2014
  Два года работает без проблем.
 • 12.02.2014
  Вентилятор служит для более быстрого распространения нагретого воздуха по помищению.
 • 12.02.2014
  Для чего вентилятор в этом конвекторе?
 • 12.02.2014
  Осінню в нас виникла проблема з конвектором який був встановлений.Тому у нас виникла нагальна потреба придбати новий конвектор.Ми знайшли сайт компанії Термоюніон на якому представлено великий вибір конвекторів різної цінової категорії.Спеціалісти Термоюніон запропонували нам конвектори Ferrad так як вони славяться своєю надійностю і простотою.Ми ретельно вивчили всі характеристики даного конвектора і вони нам сподобались.Довговічний чугунний теплообмінник ,надійна і проста в користуванні автоматика,естетичний вигляд.дана модель обладнана також вентилятором який забезпечує більш швидке нагрівання приміщення ,що нам в ньому і сподобалось і ми зупинили свій вибір на ньому.Дякуючи Термоюніон ми знову відчуваємо комфорт у нашому помешканні.

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18