Димохідні конвектори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Газові димохідні конвектори в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Газові конвектори виготовляються для опалення житлових та промислових приміщень. Такі конвектори можуть працювати або на магістральному природному газі , або , використовуючи балони зі стисненим газом.

Принцип роботи димохідного конвектора

Димохідні конвектори проводять відведення продуктів згоряння через димохід . Тому , якщо у вас до моменту встановлення димохідного конвектора вже був присутній в приміщенні димохід , ви зможете заощадити на його обладнанні.

Більшість газових димохідних конвекторів обладнуються надійними елементами автоматики , в основному , італійського виробництва.
 
Розвиток опалювальної техніки дозволило значно удосконалити конструкцію конвекторів , в тому числі, і димохідних . Сучасні димохідні газові конвектори обладнуються досконалими терморегуляторами , які дозволяють з малою похибкою підтримувати задану температуру в опалювальному приміщенні , тим самим економлячи паливо і підвищуючи комфорт споживачів .
 
Виробники газових димохідних конвекторів постійно проводять модернізацію своєї продукції , в результаті чого техніка постійно оновлюється і не відстає від науково -технічного прогресу.
 
 
Серед останніх модернізацій варто відзначити ряд конструктивних змін , які дозволяють як збільшити термін служби димохідного опалювального приладу , так і поліпшити екологічні показники роботи конвектора , зводячи до мінімуму його шкідливий вплив на атмосферу шляхом зменшення вмісту шкідливих речовин у продуктах згоряння конвектора.
 
Приділивши увагу теплообмінникам і конструкції конвектора , інженери зуміли поліпшити тепловіддачу димохідного конвектора і забезпечити рівномірність нагріву теплообмінника , безпосередньо продовжуючи термін його служби і збільшуючи ефективність експлуатації .
 
Оптимізація конструкції камери згоряння дозволяє якісно змінити шлях теплового потоку в теплообміннику котла , що теж дуже добре позначається на загальній теплової ефективності димохідного конвектора. Також обсяг теплообмінника конвектора був збільшений , що безпосередньо впливає на потужність опалювального приладу .
 
Всі ці оптимізації і нові конструктивні рішення дозволяють в сумі значно підвищити ККД димохідного газового конвектора , а також допомагають вам заощадити дорогоцінні фінансові кошти.