Demrad

Фільтри

Діапазон цін

Газові парапетні конвектори Demrad в Рівному

на сторінку

Газові конвектори є компактним і економним способом обігріву вашого житла. Вони незалежні від електрики, сучасні і зручні там, де неможлива або небажана установка котлів. Простими словами, конвектор - це котел для однієї кімнати. Конвекційні нагрівачі повітря обігрівають галереї, передпокої, горищні приміщення (наприклад, мансарду), оранжереї. Вони займають стільки ж місця, скільки займають звичайний радіатор, а тепла дають стільки, скільки дав би котел. Крім цього, конвектори можна встановлювати і в систему опалення з котлом, як додаткове джерело тепла. 

Характеристики газових парапетних конвекторів Demrad

Парапетні конвектори Demrad монтуються до стіни, в якій пробивається отвір для коаксіальних труб. Через них здійснюється забір повітря і відвід продуктів згоряння. В середньому ККД конвекторів набагато перевищує продуктивність центральних систем опалення. Ваші витрати на опалення свого житла значно скоротяться, особливо якщо це невелика квартира або будинок.

Конвекційні обігрівачі Demrad не використовують воду в якості носія тепла, отже, їм не загрожує замерзання в морозну погоду. Demrad стабільно функціонують при низькій температурі. Теплообмінник конвекторів Demrad виготовлений з чавуну, а форма і конструкція сплановані так, щоб конвектор мав максимальну продуктивність. Температура таких конвекторів регулюється досить плавно, діапазон регулювання - від 13 до 38 С.

Конвектори Demrad безшумні в роботі, не відбирають кисень з приміщення для горіння. Вони мають низький витрата ресурсів, кімнатний датчик температури, п'єзорозпал, систему іонізації. Тиск газу і полум'я також регулюється спеціальними датчиками. Парапетні конвектори Demrad призначені для функціонування на природному газі.