Beretta City 24 Cаi - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Beretta City 24 Cаi

Код товару: 8812

Ціна: 11900 грн

немає в наявності

Водяний контур ні
ККД, % 92
Мінімальна температура гарячої води, С 37
Максимальна робоча температура, °С 90
Максимальна температура гарячої води, С 60
Наявність дисплею так
Об'єм розширювального баку, л 8
Розхід гарячої води (ΔT = 25°C), л/хв 13,7
Тип димохідний

Італійські газові котли Beretta позиціонуються як якісне і гідне опалювальне обладнання. На сьогоднішній день це один з лідерів продажів в Україні.

Газовий димохідний котел Beretta Ciao 24 Cаi - це газовий двоконтурний котел з навісний установкою, потужністю 24кВт і площею обігріву 240 квадратних метрів. Він відрізняється компактними розмірами, високою продуктивністю і ергономічним дизайном. Beretta Ciao 24 Cаi обладнаний системою безпеки - відключення при згасанні полум'я, захист від перепадів напруги і відключення електрики, падіння тиску в контурі і порушення тяги. Таким чином, бачимо надійний і продуктивний газовий котел за розумну вартість.

Відкрита камера згорання вимагає обладнаного димоходу. Спеціальна модуляційна пальник дозволяє плавно регулювати потужність роботи. Якщо будинок не газифікований, Beretta Ciao 24 Cаi може споживати скраплений газ в балонах.

Beretta Ciao 24 Cаi працює з автоматичним електророзпалом і іонізацією полум'я. Встановлено трехскоростной циркуляційний насос. Котел оснащений цифровим дисплеєм і системою самодіагностики - при виникненні неполадки на дисплеї висвічується код помилки; це дозволяє відразу визначити причину.

Газовий парапетний котел Beretta Ciao 24 Cаi - це рішення для тих, кому потрібен основний функціонал, підкріплений надійним захистом. Цей котел виконує своє основне призначення економно і високоякісно, не залишаючи користувача розчарованим у своїй роботі. Beretta Ciao 24 Cаi - димохідний газовий котел - зручний як для квартир, так і для приватних будинків.

Beretta також надає сервісне обслуговування та повний супровід покупки.

Напишіть свій відгук

  • 28.10.2014
    Добрий день!! У модифікації котла Вeretta СІАО можливість роботи на зрідженому нафтовому газі і новий теплообмінник для системи опалення та ГВП із збільшеною на 25% товщиною стінки.
  • 28.10.2014
    добрий день! чим цей відрізняється від СІАО?

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18