Beretta City 28 Cаi - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Beretta City 28 Cаi

Код товару: 8817

Ціна: 14637 грн

немає в наявності

Водяний контур ні
ККД, % 92
Мінімальна температура гарячої води, С 37
Максимальна робоча температура, °С 90
Максимальна температура гарячої води, С 60
Наявність дисплею так
Об'єм розширювального баку, л 8
Розхід гарячої води (ΔT = 25°C), л/хв 16,1
Тип димохідний

Італійські газові котли Beretta позиціонуються як якісні й гідні опалювальні рішення. На сьогоднішній день це один з лідерів продажів в Україні.

Газовий димохідний котел Beretta City 28 Cаi - це газовий двоконтурний котел з напільного установкою, потужністю 28кВт і площею обігріву 280 квадратних метрів. Він відрізняється компактними розмірами, високою продуктивністю і ергономічним дизайном. Beretta City 28 Cаi обладнаний системою безпеки - відключення при згасанні полум'я, захист від перепадів напруги і відключення електрики, падіння тиску в контурі і порушення тяги. Таким чином, бачимо надійний і продуктивний газовий котел за розумну вартість.

Відкрита камера згорання вимагає обладнаного димоходу. Спеціальна модуляційна пальник дозволяє плавно регулювати потужність роботи.

Beretta City 28 Cаi працює з автоматичним електророзпалом і іонізацією полум'я. Встановлено трехскоростной циркуляційний насос. Котел оснащений цифровим дисплеєм і системою самодіагностики - при виникненні неполадки на дисплеї висвічується код помилки; це дозволяє відразу визначити причину.

Газовий димохідний котел Beretta City 28 Cаi - це рішення для тих, кому потрібен основний функціонал, підкріплений надійним захистом. Цей котел виконує своє основне призначення економно і високоякісно, не залишаючи користувача розчарованим у своїй роботі. Beretta City 28 Cаi - димохідний газовий котел - зручний як для квартир, так і для приватних будинків.

Beretta також надає сервісне обслуговування та повний супровід покупки.

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18