Beretta City 28 Csi - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Beretta City 28 Csi

Код товару: 8693

Ціна: 13657 грн

немає в наявності

Водяний контур ні
ККД, % 92
Мінімальна температура гарячої води, С 37
Максимальна робоча температура, °С 90
Максимальна температура гарячої води, С 60
Наявність дисплею так
Об'єм розширювального баку, л 8
Розхід гарячої води (ΔT = 25°C), л/хв 16,1
Тип парапетний

Італійські газові котли Beretta позиціонуються як якісне та гідне опалювальне обладнання. На сьогоднішній день це один з лідерів продажів в Україні.

Газовий парапетний котел Beretta City 28 Csi - це газовий двоконтурний котел з навісний установкою, потужністю 28кВт і площею обігріву 280 квадратних метрів. Він відрізняється компактними розмірами, високою продуктивністю і ергономічним дизайном. Beretta City 28 Csi обладнаний системою безпеки - відключення при згасанні полум'я, захист від перепадів напруги і відключення електрики, падіння тиску в контурі і порушення тяги. Таким чином, бачимо надійний і продуктивний газовий котел за розумну вартість.

Закрита камера згорання не вимагає обладнаного димоходу. Спеціальна модуляційна пальник дозволяє плавно регулювати потужність роботи. Якщо будинок не газифікований, Beretta City 28 Csi може споживати скраплений газ в балонах.

Beretta City 28 Csi працює з автоматичним електророзпалом і іонізацією полум'я. Встановлено трехскоростной циркуляційний насос. Котел оснащений цифровим дисплеєм і системою самодіагностики - при виникненні неполадки на дисплеї висвічується код помилки; це дозволяє відразу визначити причину.

Газовий парапетний котел Beretta City 28 Csi - це рішення для тих, кому потрібен основний функціонал, підкріплений надійним захистом. Цей котел виконує своє основне призначення економно і високоякісно, не залишаючи користувача розчарованим у своїй роботі. Beretta City 28 Csi - парапетний газовий котел - зручний як для квартир, так і для приватних будинків.

Beretta також надає сервісне обслуговування та повний супровід покупки.

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18