Chaffoteaux Alixia 24 FF NG - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Chaffoteaux Alixia 24 FF NG

Код товару: 6453

Ціна: 16412 грн

немає в наявності

Водяний контур ні
ККД, % 93,8
Діаметр підключення газу, дюйм 3/4
Діаметр підключення, дюйм 1/2
Мінімальна температура гарячої води, С 35
Максимальна температура гарячої води, С 65
Наявність дисплею так
Об'єм розширювального баку, л 8
Розхід газу, м3/год 2,71
Розхід гарячої води (ΔT = 25°C), л/хв 13,6

Компанія Термоюніон предсталяє продукцію французького бренду опалювальної техніки з столітньою історією CHAFFOTEAUX. Для обігріву приміщень площею близько 240 м2 прекрасно підходять газові настінні котли Chaffoteaux Alixia. Це двоконтурні пристрої, тому вони також можуть використовуватися для отримання гарячої води. Головна їхня особливість - паливна економічність, підтверджена вищою оцінкою за європейським стандартом EN625.

Чому варто придбати котел Chaffoteaux Alixia Максимальний комфорт - обладнання має функцію модуляції полум’я, одразу два датчики нагріву і пристрій для відслідковування витрати гарячої води. Завдяки цьому температура рідини буде стабільною весь час, незалежно від її витрати та інших параметрів. Зручність обслуговування - доглядати за технікою дуже просто, доступ до всіх важливих компонентів можливий через знімну передню панель. При необхідності можна легко очистити або замінити теплообмінник. Довговічність газові настінні котли Chaffoteaux Alixia практично повністю захищені від серйозних поломок.

У разі виникнення яких-небудь неполадок в їх роботі вони автоматично відключаються, користувача про причини цього попереджає спеціальна індикація. Таким чином, можна вчасно вжити необхідних заходів. Можливість використання на зрідженому газі - досить встановити спеціальний пальник, і техніку можна застосовувати навіть там, куди не проведений магістральний газ. Модельний ряд Chaffoteaux Alixia У серії представлено 2 пристрої з однаковою потужністю - 24 кВт. Різниця між ними полягає в типі камери згоряння.

У Chaffoteaux Alixia 24 CF вона відкрита, тому така техніка може бути встановлена ?? Виключно в приміщенні з димарем. Закрита камера згорання дозволяє змонтувати газовий настінний котел Chaffoteaux Alixia 24 FF в будь-якій кімнаті, адже для видалення продуктів згорання досить просто підвести коаксіальну трубу.

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18