Demrad Kalisto BKD 124 - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Demrad Kalisto BKD 124

Код товару: 1851

Ціна: 12664 грн.

немає в наявності

Водяний контур ні
ККД, % 93
Гарантія, р 3 роки
Діаметр підключення газу, дюйм 1/2
Діаметр підключення, дюйм 1/2
Мінімальна температура гарячої води, С 30
Максимальна температура гарячої води, С 65
Об'єм води в системі опалення, л 140
Об'єм розширювального баку, л 7
Розхід газу, м3/год 3,46
Споживання електроенергії, Вт 116

Котел Demrad KALISTO BKD 124 - 24 кВт димохідний, двоконтурний газовий котел з відкритою камерою згоряння. Завдяки двом роздільним теплообмінникам може нагрівати воду як для побутивих потреб так і для опалення. Електронний блок управління забезпечує прямий розпал пальника, контроль процесу горіння і безперервну модуляцію подачі газу. KALISTO BKD - 124 модель з аналоговим LED індикаторами на якому відображається автоматична індикація роботи устаткування і можливих несправностей.

Дана модель газового котла обладнана електронним розпалом. Користувач отримує можливість повністю контролювати горіння пальника - йому на допомогу котел Demrad Kalisto обладнаний пальником із повною модуляцією. Компактні габарити котла дозволяють його розмістити навіть на кухні, і вам не потрібно обладнувати спеціальне приміщення в якості котельні. Похибка регулювання температури, яку може допустити котел - 0,5°С, визнайте, це дуже мало. Газовий котел даної моделі оснащений також автоматичним триходовим вентилем. До ваших послуг - два роздільних теплообмінника: основний, виготовлений із міді та вторинний, в стальному виконанні.

Система антиблокування насоса убезпечить вашу систему опалення від різного роду форс-мажорних ситуацій, викликаних застоюванням теплоносія. Система антипромерзання захистить котел та труби вашої опалювальної системи в зимові морози від замерзання теплоносія. Клас захисту даного газового котла - IP 44. Наявний опціональний блок зовнішнього управління, тобто його можна додатково підключити до котла, таким чином значно розширивши його функціонал та діставши змогу автоматизувати роботу котла в більшій мірі. Можливість підключення котла до робочого ПК майстра по встановлення чи вашого домашнього ПК зробить можливою комп’ютерну діагностику та перепрограмування котлаю.

Адаптованість даного газового котла до систем автоматичного контролю - незамінна річ, коли ви побажаєте мінімум часу проводити за настройкою котла: котел сам пристосовується до змін температури навколишнього середовища. Наявна також можливість підключення кімнатного чи зовнішнього термостата. Системи захисту Сенсор наявності полум’я працює наступним чином: у випадку, якщо полум’я на пальнику потухне, автоматично здійсниться спроба повторного розпалювання. У тому разі, якщо повторне розпалювання здійснити не вийде, котел припиняє свою роботу. Захист від замерзання: відбувається автоматичний пуск роботи котла, якщо температура у контурі опалення опуститься нижче рівня +5°С. Система антиблокування насоса: вона включається автоматично на час 10 секунд кожні 24 години. Датчик низького тиску вимикає ваш котел при тиску води нижче 0,8 атм, тобто, якщо він нижчий за норму. В котлах із герметичною камерою згоряння, датчик-диференціал тиску забороняє роботу газового котла при незадовільній роботі вентилятора.

Сенсор тяги: в котлах із відкритою камерою згоряння блокує роботу котла за умови недостатньої тяги у димоході. Датчик перегріву припинить роботу котла, коли температура носія підвищиться більше 100°С. Запобіжний клапан працює наступним чином: у разі підвищення тиску в системі опалення вище допустимого рівня, відбувається випускання надлишку теплоносія. Зовнішні елементи управління газовим котлом електромагнітний газовий клапан; панель управління; добовий таймер; ручка-регулятор температури гарячого водопостачання; ручка-регулятор температури в контурі опалення; ручка перемикача зима-літо; манометр у вигляді РК дисплея (LCD дисплей); аналогова панель (LED-система діагностики та термометр); світлодіодна індикація, обладнана рідкокристалічним дисплеєм. Технічні характеристики Даний газовий котел обладнано відкритою камерою згоряння. Регульований температурний діапазон котла 30-85°С. Котел також містить розширювальний бак ємністю 7 літрів. Максимальний робочий тиск котла - 3 бар, мінімальний - 0.3 бар.

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з нашого складу:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а