Dani АОТВ 16 - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Dani АОТВ 16

Код товару: 7738

Ціна: 7696 грн

немає в наявності

ККД, % 81
Площа обігріву, м² 180
Вага, кг 83
Гарантія, р 3
Діаметр підключення контуру опалення, дюйм 1 1/2

Котел твердопаливний Dani AOTB 16

Побутові котли торгової марки “Dani” виробляються вже більше сорока років, і за цей час вони встигли стати одними із лідерів на ринку побутової опалювальної техніки, при цьому не тільки на українському ринку, а й на ринку країн СНД. Котли DANI АОТВ - це енергонезалежні котли, які є практично універсальним на незамінним продуктом для регіонів, де із питанням газифікації ще не покінчено.

Твердопаливні котли Dani AOTB також без проблем можуть використовуватися у якості резервного теплогенератора. Призначені вони для спалювання твердих видів палива. Котли DANI АОТВ ідеально підходять для теплопостачання індивідуальних будинків та різних будівель комунально-побутового призначення. Твердопаливні котли DANI АОТВ - для роботи у відкритій системі опалення.

Характерною особливістю котла DANI АОТВ є ергономічний дизайн, тому що покупець при виборі опалювального апарату серед аналогів, зазвичай вибирає котел з найбільш сучасним дизайном.

Переваги:

 • прекрасна можливість створення автономної опалювальної системи у тих регіонах нашої країни, де є проблеми із подачею магістрального газу і електрики;
 • енергонезалежність: котли Dani AOTB не вимагають зовнішнього джерела електроживлення, їм достатньо просто дров чи вугілля для повноцінної роботи;
 • економність - високий ККД (який ніколи не опускається нижче рівня у 81%), мінімальні експлуатаційні витрати, зовсім невисока вартість палива (для декого воно взагалі безкоштовне, тому такі котли дуже виявляються дуже вигідними);
 • висока якість виготовлення - покупцю дається гарантія 3 роки, термін служби котла становить не менше 14 років;
 • комфортність - компактний та прогресивний дизайн, порошкове фарбування, яке є стійким до зовнішніх впливів покриття;
 • сервіс - комфортний і швидкий монтаж, простота в обслуговуванні і управлінні, післягарантійне обслуговування.

Під час виробництва котлів використовується ряд інноваційних технологій, що дозволяє створити продукт справді європейської якості. Лазерна різка металевого листа дозволяє виконати розкрій та обробку металу автоматично, а також дуже точно та якісно. Фарбування порошковими матеріалами на лінії полімерно-порошкового покриття є одним з найбільш прогресивних на даний момент методів отримання покриття, який відповідає всім технічно-експлуатаційним вимогам, які існують на сьогоднішній день для поверхонь даного виду та призначення. Гідравлічний листозгинальний прес обладнується спеціальною системою, яка підвищує якісь гнуття та точність згинів, в цьому допомагають також електронно-регульовані гідроклапани. Робототехнічний комплекс для зварювання володіє великою універсальністю дій та надвисокою точністю операцій, яка в багато раз перевищує можливості людини. Для комплексу характерна висока надійність та постійна швидкість зварювання, що дуже зручно для проведення розрахунків продуктивності обладнання та виробництва в цілому.

При виробництві котли випробовуються при тиску у 150 кПа, під час експлутації у котлі досягається тиск близько 70 кПа. Теплоносій може нагріватися до температури у 95 °С (це його максимальна температура), при цьому мінімальна температура теплоносія із зворотнього потоку - 50 °С. Після повного завантаження камери згоряння котел пропрацює, щонайменше, 8 годин. Отож, радимо вам звернути увагу на недорогий, але якісний український твердопаливний котел Dani AOTB.

Напишіть свій відгук

 • 12.11.2014
  Владимир, укажите пожалуйста номер вашего заказа.
 • 10.11.2014
  Будьте осторожны!
 • 21.10.2014
  який тиск витримує, чи може співіснувати з газовим котлом ?
 • 09.10.2014
  Ірино, вітаємо, так, працює на дровах і вугіллі
 • 09.10.2014
  Доброго дня, підкажіть, цей котел працює і на вугіллі, і на дровах??
 • 09.10.2014
  Гарантія - 3 роки. Термін роботи - не менше 14 років.
 • 09.10.2014
  Яка гарантія? Який заявлений термін служби котла?

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18