Данко-20 ТН - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Данко-20 ТН

Код товару: 8794

Ціна: 10596 грн

немає в наявності

ККД, % 71,4
Країна-виробник товару Україна
Площа обігріву, м² до 200
Вага, кг 180
Гарантія, р 2
Діаметр підключення контуру опалення, дюйм 1 ½
Енергонезалежність так
Мінімальний тиск, бар 0.1
Тип управління механічний

Твердопаливний котел Данко - 20 ТН - найпотужніший опалювальний котел у своєму сегменті. Виготовлений на європейському обладнанні, він стане надійним і економічним виробником тепла для Вашого будинку і дачі. Такий котел призначений як для відкритих, так і для закритих систем опалення. Велике паливне отвір дозволяє завантажувати в топку досить таки великі види палива. Без додаткового навантаження даний котел можете спокійно опалювати і нагрівати приміщення до 180 кв.м.

Котел Данко - 20 ТН може працювати на будь-яких видах твердого палива, включаючи вугілля, дрова, тріски, пелети і гранульоване паливо. Даний котел відрізняється своїми високими технічними характеристиками, які стали доступними завдяки європейським фірмам, які взяли участь у проектуванні і роботі над створенням даного типу опалювальних котлів. Тонкі і симетричні деталі корпусу, роками відточена технологія виготовлення котла та автоматики, все це гарантує високоякісну роботу, високе ККД і безпеку в роботі опалювального котла.

Даний котел знову не енергозавісім. При відключенні одного джерела енергії відразу ж підключається другий альтернативний джерело. Котли Данко оснащені європейської триступеневої системою безпеки, яка робить їх самими безпечними в своєму ціновому сегменті. Досить низька і доступна ціна, ергономічність, високе ККД, відмінний дизайн і економічність робить ці котли відмінним вибором для обігріву Вашого будинку або квартири.

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18