• 4
 • 24
Котел твердопаливний Edelmet 27 кВт - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Котел твердопаливний Edelmet 27 кВт

Код товару: 15120

Ціна: 20999грн. 19499 грн.

Вид застосовуваного палива Дрова, Пелети, Вугілля, Брикети
Діаметр димоходу, мм 160
ККД, % 85
Корисний об'єм камери згорання, л 114
Матеріал теплообмінника сталь
Об'єм води в котлі, л 115
Площа обігріву, м² 270
Потужність, кВт 27
Спосіб завантаження палива ручне завантаження
Сторона завантаження палива фронтальна
Тип котла класичний
Товщина теплообмінника, мм 6
Вага, кг 260 кг
Габарити (ВхШхГ), мм 1190x580x950
Гарантія, р 48 місяців
Країна Україна

Котел твердопаливний Edelmet 27 кВт

Твердопаливний котел Edelmet потужністю 27 кВт призначений для обігріву 270 м². Товщина металу камери згорання становить 6 мм. Теплообмінник котла виготовлений з високоякісної сертифікованої сталі 09Г2С. Високий ККД - 85%, завдяки покращеному відбору тепла димових газів. Можна регулювати сторони відкриття дверцят. Велика камера згорання, яка дозволяє зручно закидати довгі поліна. Твердопаливний котел Еделмет має 3 варіанти підключення вентилятора до котла. Також є можливість підключення пелетного пальника. Тривалість згорання разового завантаження палива до 8 годин.

Котел моделі Edelmet виконано у формі паралелепіпеда з подвійними стінками. Основою котла є сталевий теплообмінник прямокутної форми, який складається з топки та верхнього трубного теплообмінника.  Водяний об’єм котла (водяна сорочка) утворюється між зовнішніми стінками теплообмінника, топкою і газоходами.  У нижній частині теплообмінника розміщена камера збору золи, яка обмежується з боків стінками теплообмінника, зверху – колосниковою решіткою, знизу – піддоном. Ззовні теплообмінник покритий шаром теплоізолюючого матеріалу і декоративною обшивкою, яка надає котлу естетичний вигляд.

На передній панелі корпусу розміщено троє дверцят:

 • нижні – призначені для чищення камери збору золи, розпалу і подачі повітря;
 • середні – призначенні для завантаження палива в топку;
 • верхні – призначені для обслуговування та чистки верхнього трубного теплообмінника. 

На задній стінці корпусу котла закріплений димар з шибером. По обидві сторони димаря розміщені ревізії для чистки.

Для зменшення тепловтрат та зниження температури зовнішньої поверхні дверей, всі дверцята обладнані внутрішніми вставками з мінеральної вати

Для більшої ефективності роботи котла, у верхній частині передбачений отвір для встановлення вентилятора (також передбачена можливість монтажу в нижній боковій частині котла, а також в нижню дверку). При потребі робота котла контролюється блоком управління, який встановлюється на верхній кришці котла, або термомеханічним регулятором, що керує заслінкою регулювання повітря, яка вмонтована в нижні дверцята. Блок управління збільшує чи зменшує оберти вентилятора залежно від співвідношення заданої і поточної температури води на виході з котла. До блоку керування приєднується датчик температури води, що встановлюється на вихідному патрубку.

Патрубок для монтажу регулятора знаходиться на верхній кришці котла. Також на ній міститься патрубок для монтажу додаткового обладнання (група безпеки, термоманометр та ін.).

Котел працює за принципом нагріву води в системі опалення продуктами згорання твердого палива, що спалюються в топці котла.Процес горіння твердого палива відбувається на колосниковій решітці.

Процес подачі повітря для горіння відбувається двома способами:

 • перший – за допомогою термомеханічного регулятора, коли повітря подається на решітку через заслінку на нижніх дверях котла;
 • другий – за допомогою вентилятора, який керується блоком управління, коли повітря подається в камеру згорання системою мультифорсунок, які розміщенні безпосередньо в камері згорання, та в канал під колосникову решітку.

Напишіть свій відгук

 • 26.01.2020
  Привезли котел додому як і обіцяли, горить довго, дрова не рубаю, влазять поліна.
 • 09.01.2020
  Чи можна перенавісити дверцята щоб відкривалися з права в ліво?
  • 10.01.2020
   Так, виробник передбачив можливість регулювання сторони відкриття дверцят.

З цим товаром купують

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з нашого складу:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а