Котел твердопаливний Корді АОТВ - 20 СТ - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Котел твердопаливний Корді АОТВ - 20 СТ

Код товару: 10661

Ціна: 16945 грн

Діаметр димоходу 150
ККД 80-83
Корисний об'єм камери згорання 40
Країна-виробник товару Україна
Площа обігріву 220
Потужність, кВт 20
Товщина теплообмінника 6 мм
Вага, кг 199
Водяний контур ні
Габарити (ВхШхГ) 1140-545-810
Гарантія, р 2,5
Об'єм теплообмінника 60

Котел твердопаливний Корді АОТВ - 20 СТ

Котел торгової марки Корді виготовлений на державному оборонному заводі «Красилівський Агрегатний завод». При виробництві котла використовується атестована жаростійка сталь товщиною 6 мм. Котел вміщає в собі 60 літрів води, площа теплообмінника становить 2,2 кв. м. Котел розрахований на опалювальну площу до 250 кв. м. Коефіцієнт корисної дії становить 83%. Підключення до системи опалення відбувається 11/2 трубою, діаметр димаря становить 150 мм. Котел може доукомплектовуватись механічним регулятором тяги або комп’ютером з вентилятором (розроблено заводом технічний отвір з правого боку котла).

Котел побудований з трьох камер. Верхня камера використовується для забирання з димових газів тепло. В середині камери розміщений димовий канал, огорнутий водяною сорочкою. Також у цьому димовому каналі розміщений турболізатор, який перешкоджає швидкому проходженню димових газів у димохід, затримуючи їх у камерах, що у свою чергу збільшує ккд котла і час горіння на одній закладці.

Камера згорання. Дверцята камери згорання розміщені під кутом, що полегшує завантаження котла дровами і сипучим паливом , тобто вугіллям. Камера згорання є досить великою, що забезпечує горіння котла на одному завантаженню дровами до 6 год, а вугіллям до 8 год. Третя камера використовується для розпалу котла і збирання золи. На дверцятах камери також розміщено віконце для автоматичної подачі повітря за допомогою механічного регулятора тяги.

У всіх дверцятах є можливість відрегулювати герметичність закривання, що є дуже важливим оскільки з часом герметизуючий шнур просідає.

На даний котел надається 30 місяців гарантії від виробника, сервісне обслуговування відбувається по всій Україні.

Напишіть свій відгук

  • 24.01.2018
    Котел насправді хороший рекомендую, ціна хороша і сервіс

З цим товаром купують

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18