Stropuva S-20 U - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Stropuva S-20 U

Код товару: 9093

Ціна: 34160 грн

немає в наявності

Діаметр димоходу, мм 160
ККД, % 91.6
Країна-виробник товару Литва
Площа обігріву, м² 100-250
Вага, кг 246
Гарантія, р 5
Тип управління механічний

У 2000 році у Вільнюсі (Литва) інженер Едмундас Штрупайтіс запатентував нову схему горіння твердого палива і створений на її основі котел НОВОГО ПОКОЛІННЯ, що став логічним завершенням еволюції “класичних” твердопаливних котлів.

В даному пристрої були втілені в життя ідеї енергонезалежності котла, високого ККД і максимально можливого часу роботи на одній закладці палива. У твердопаливний котел STROPUVA закладається великий обсяг палива, яке розпалюється і горить в поверхневому шарі, а не знизу, як у традиційних котлах. Найбільш економічні умови для згоряння дров чи вугілля створюються завдяки тому, що розподільник повітря в процесі прогорання палива опускається вниз, до самих нижніх шарів закладеного палива, а нагріті гази, віддаючи тепло внутрішнім стінкам топки, піднімаються в димар. Таким чином, котел оптимально і максимально економічно витрачає паливо, дозволяючи досягти високих показників ККД. процесі роботи котел підтримує задану температуру теплоносія, змінюючи подачу повітря і інтенсивність горіння палива за допомогою біметалічного регулятора тяги. Надмірне тепло не виробляється, відповідно, не потрібно акумулююча ємність, димар потрібен лише від 4,5 м, що скорочує початкові витрати.

Як відомо, істотними недоліками твердопаливних котлів є неможливість роботи в повністю автономному режимі і необхідність частого завантаження палива. Котли STROPUVA позбавлені цих недоліків. В основі управління котла стоїть спеціальний автоматичний клапан – регулятори тяги – функціонуючий від термостатики і не вимагає електроенергії. Це забезпечує абсолютно автономну роботу котла без яких-небудь додаткових автоматичних, електронних та інших пристроїв. На відміну від котлів на електриці, газі і дизпаливі, де завжди існує небезпека замикання електромережі, вибуху газу або дизпалива – котел STROPUVA абсолютно безпечний в принципі, там просто нічому вибухати.

Котел STROPUVA S-20U Універсал розрахований на опалення приміщення площею до 250 квадратних метрів і може працювати на одній закладці – до 8 діб на вугіллі. Інноваційна конструкція котла та схема горіння палива. Переваги: Безперервне горіння – вам не потрібно часто заходити в котельню. Економічність – ккд складає приблизно 90% при роботі у всіх режимах. Чистота і екологічність – попіл досить вичищати лише два рази на місяць, смола в казані не накопичується. Робота котла безпечна, котел нагороджений сертифікатом CE. 

Напишіть свій відгук

 • 17.05.2015
  ох і на запитаннях рейтинг підігнали. запитання в тему. яка має бути вологість дров, щоб цей котел працював? П.С. на скільки чу дрова мають бути дуууже сухі (до 20% вологості)
 • 17.05.2015
  Добрий день! Верхній шар дров має бути сухіший, нижній шар підсушується коли зонд опускається.
 • 17.12.2014
  Добрый день. Все цены на сайте указаны уже с максимальными скидками для покупателей.
 • 17.12.2014
  У вас планируются акции и скидки на эти котлы?
 • 17.09.2014
  Вітаємо на нашому сайті! Для універсальних котлів тривалого горіння Stropuva більше підходить Донецький антрацит.
 • 17.09.2014
  Червоноградське вугілля підійде для опалення?

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18