Насос вібраційний Ручеек нижній забір - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Насос вібраційний Ручеек нижній забір

Код товару: 9109

Ціна: 406 грн

немає в наявності

Довжина бази

Насос вібраційний Ручеек нижній забір

Вібраційний насос "Ручеек", найкращий помічник на ринку СНД у сфері постачання або забезпечення водою житлових будинків, дач, котеджів не мають централізованого водопостачання. Завдяки насосу "Ручеек", ваші клопоти з підняттям води за допомогою відер з криниць та свердловин відходять у минуле. Також широко використовується для поливу водою саду, зрошування городу і ін.

Вібраційний насос "Ручеек" працює за рахунок компактного електричного двигуна потужністю 225 Вт, завдяки якому, насос демонструє велику пропускну здатність, навіть в маленьких свердловинах з розміром від 10 см. Продуктивність подачі води при глибині занурення в 1 метр, складе 1500 літрів на годину, а при глибині 40 м, буде 432 літра на годину. При цьому максимальна висота до якої насос зможе подавати воду під напором становить 60 метрів.

Перевагою вібраційного насоса Струмочок перед аналогами є співвідношення "ціна - якість" і велика продуктивність. Корпус насоса створений повністю з металу, що продовжує термін служби. Володіє малими компактними розмірами і легкою вагою в 4 кг. Система охолодження насоса має термореле яке запобігає перегріванню навіть при тривалому використанні.

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18