Гідроакумулятори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Матеріал гідроакумулятора
Тип гідроакумулятора
Об’єм гідроакумулятора, л

Гідроакумулятори в Києві

  • Переглядати:
на сторінку

Принцип роботи гідроакумулятора

Гідроакумулятор - герметична сталева ємність, або ємність з нержавіючої сталі, усередині якої знаходиться еластична гумова мембрана. Навколо еластичної мембрани перебуває повітря під тиском (близько 1,5 атм), а в саму мембрану надходить вода. Якщо розглядати саму систему водопостачання (насосне обладнання) з гідроакумулятором, то його роботу можна уявити таким чином: насос з свердловини або колодязя по трубі подає воду в бак до тиску, максимальна величина якого задається в реле тиску (комплект автоматики, який підключений до системи), після чого насос автоматично вимикається.

При відкритті крана вода з бака видавлюється мембраною, поки її тиск не впаде до мінімального заданого значення, після чого реле тиску включає насос. Насос буде працювати, поки тиск в баку знову не досягне свого максимального заданого значення.

Важливо пам'ятати, що об’єм баку впливає на те, як часто буде включатися насос. Чим більше розмір (об'єм) бака, тим рідше включатиметься насос. При частому включенні і виключенні насоса, його деталі та механізми зношуються, це принципово може вплинути на довговічність роботи самого насоса і його компонентів.

У випадку якщо ви хочете не лише гідроакумулятор, а цілий комплекс - вам в нагоді стануть насосні станції.

Типи гідроакумуляторів

Мембранні гідроакумулятори діляться на горизонтальні і вертикальні. Балонні гідроакумулятори - це найпоширеніший тип акумуляторів. Балонний акумулятор застосовується для середніх робочих обсягів гідросистем. Його основними перевагами є забезпечення високої надійності роботи гідросистеми, а також продовження терміну служби вузлів гідроприводу.

При установці гідроакумулятора потрібно вибрати таке місце, щоб там була невисока вологість, і була виключена можливість затоплення. У цьому випадку фланець, та й сам гідроакумулятор прослужать набагато довше.

Гідроакумулятор та інші аксесуари до насосного обладнання можна придбати в інтернет-магазині ТермоЮніон.