Гідроакумулятори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Матеріал гідроакумулятора
Об’єм гідроакумулятора, л
Тип гідроакумулятора

Гідроакумулятори в Тернополі

на сторінку

Гідроакумулятор - це герметична ємність зі сталі або нержавіючої сталі, всередині якої встановлюється еластична гумова мембрана. Навколо неї повітря перебуває під тиском (близько 1, 5 атм), а в самій мембрані є вода.

Гідроакумулятори для води: як працюють?

Розглядаючи насосне обладнання (яке є системою водопостачання) з гідроакумулятором, можна побачити, що його робота відбувається так: за допомогою насоса з колод

язя або будь-якого іншого джерела подається по трубах вода, поки в баку не виникне таке тиск, яке заздалегідь встановлено в реле. Потім насос відключається на автоматі.

Як тільки бак відкривається, мембрана починає видавлювати з нього воду, поки сила тиску не буде мінімальною (це значення задається заздалегідь). Потім вбудоване реле включає насос. Він знову качає воду, поки в баку рівень тиску не підніметься.

Потрібно звернути увагу, що на частоту і тривалість роботи насоса може вплинути обсяг гідроакумулятора. Чим він більший, тим рідше буде включатися насос. Тобто деталі та інші робочі механізми будуть менше зношуватися. Завдяки цьому збільшується термін експлуатації обладнання.

Як вибрати гідроакумулятор

Для того щоб правильно вибрати обсяг бака гідроакумулятора, необхідно подумати навіщо ви вибираєте гідроакумулятор:

  • для запобігання надмірного включення насоса;
  • підтримку необхідного тиску, коли насос вимкнений;
  • підтримка певної кількості води;
  • компенсація пікових значень під час використання води.

Не забувайте: якщо прилад встановити ближче до насоса, він краще буде працювати.

Якщо вам необхідно дане обладнання, щоб отримати певний резерв води, якщо електроенергія буде відключена, подумайте, який обсяг рідини вам може знадобитися.

Якщо вам потрібно запобігти часте включення насоса, слід звертати увагу на обсяг гідроакумулятора.

Також не потрібно забувати, що випускають кілька типів подібного обладнання.

Мембранні гідроакумулятори виготовляються вертикальними і горизонтальними. Найбільш поширеним видом є балонний варіант. Його часто використовують для середньої за обсягом системи. Головними перевагами такої моделі є:

  • надійна робота;
  • тривалий термін служби практично всіх вузлів приводу.

Де купити гідроакумулятори в Тернополі?

Інтернет-магазин «Termounion» пропонує великий асортимент (більше 4000 найменувань) якісних товарів за прийнятною ціною. Ми займаємося продажем лише перевіреної продукції від кращих компаній. У нас ви можете замовити будь-які прилади для систем водопостачання та опалення. Нашим головним завданням є надання послуг високої якості, а також продаж товарів за доступною вартості. При бажанні клієнта виконується доставка (Тернопіль та інші міста України). У нашому каталозі ви неодмінно зможете знайти саме те, що вам потрібно!