Насоси циркуляційні та для підвищення тиску

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Циркуляційні насоси в Львові

на сторінку

Циркуляційні насоси є важливою частиною опалювальної системи, яка функціонує на примусової циркуляції теплоносія. В такому випадку не потрібно встановлювати в нижній точці опалення котел. Ключовою відмінністю циркуляційного насоса від системи природної циркуляції є той факт, що немає необхідності у використанні великого діаметра трубопроводу.

Насоси циркуляційні: головні особливості роботи

В першу чергу подібне обладнання призначене для отримання примусового руху теплоносія по замкнутому колу. Також воно використовується для рециркуляції. Під час вибору циркуляційного насоса слід звернути увагу на його продуктивність. Для цього враховуються тільки ті втрати, які з'являються під час тертя всередині трубопроводу. В даному випадку висота будівлі не важлива. Це пояснюється тим, що рідина в трубопроводі штовхає воду в різноманітних напрямках. Тому можна встановлювати непотужний насос.

Сама назва «циркуляційний насос» позначає не особливості конструкції даного приладу, а його функціональне призначення. На сьогоднішній день всі циркуляційні насоси для котлів опалення можна розділити на дві групи:

  • сухого ходу - підходять для перекачування гарячої або холодної води, управляються спеціальної автоматикою, оснащені запобіжником для уникнення перегріву;
  • з мокрим ротором - ротор оснащений також робочим колесом, яке лежить в рідині (використовується для охолодження ротора і мастила деталей).

Водяні циркуляційні насоси: як вибрати в у Львові?

При виборі відповідного приладу важливо звертати увагу на такі параметри:

  • продуктивність - вказує, яка кількість теплоносія насос перекачує через певну одиницю часу;
  • натиск - показує на різницю тиску, яке входить в опалювальну систему через насос;
  • діаметр труби - чим він більший, тим простіше насосу буде виконувати свою роботу;
  • максимальна температура в теплоносії.

Експерти радять підбирати параметри насоса таким чином, щоб він міг три рази пропускати крізь себе рідину. Також потрібно врахувати, що насоси з сухим ротором часто використовуються при перекачуванні великого обсягу теплоносія. Їх встановлюють на великі системи.

Де купити циркуляційні насоси?

Інтернет-магазин «Termounion» представляє широкий асортимент надійних товарів за доступною ціною. У нас ви можете замовити різноманітні варіанти насосів для циркуляції теплоносія від популярних компаній. Ми займаємося продажем систем водопостачання та опалення. Якщо ви не можете самостійно вибрати відповідний пристрій, наші фахівці нададуть вам повноцінну консультацію і відповіді на всі питання. При необхідності здійснюється доставка (Львів та інші міста України). Ми працюємо, щоб наші клієнти отримали максимум користі від надійної техніки.