Насоси циркуляційні та для підвищення тиску

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Циркуляційні насоси в Чернівцях

на сторінку

Циркуляційні насоси є важливою частиною системи опалення, яка функціонує на примусової циркуляції теплоносія. В такому випадку не потрібно встановлювати в нижній точці опалення котел. Важливою відмінністю циркуляційного насоса від системи природної циркуляції можна назвати той факт, що немає необхідності в установці великого діаметра трубопроводу.

Насоси циркуляційні: ключові особливості функціонування

В першу чергу таке обладнання призначене для забезпечення примусового руху теплоносія по замкнутому колу. Також воно використовується для рециркуляції. Під час придбання циркуляційного насоса потрібно розраховувати його продуктивність. Для цього враховуйте тільки ті втрати, які з'являються в результаті тертя всередині трубопроводу. В цьому випадку висота будинку не важлива. Це пояснюється тим, що рідина в трубопроводі може штовхати воду в різноманітних напрямках. Тому можна використовувати малопотужний насос.

Сама назва «циркуляційний насос» характеризує не особливості конструкції цього пристрою, а його функціональне призначення. На сьогоднішній день всі циркуляційні насоси для котлів опалення можна розділити на дві групи:

  • сухого ходу - підходять для перекачування гарячої або холодної води, управляються спеціальної автоматикою, відрізняються наявністю запобіжного датчика для уникнення перегріву;
  • з мокрим ротором - ротор оснащений також робочим колесом, яке розміщується в рідині (вона не тільки охолоджує ротор, а й змащує деталі).

Водяні циркуляційні насоси: як купити в Івано-Франківську?

При підборі відповідного устаткування буде потрібно звертати увагу на такі якості:

  • продуктивність - вказує, яка кількість теплоносія насос може перекачати через деяку одиницю часу;
  • натиск - позначає різницю тиску, яке входить в опалювальну систему через насос;
  • діаметр труби - чим він більший, тим простіше насосу буде виконувати свою роботу;
  • максимальна температура в теплоносії.

Експерти рекомендують підбирати параметри насоса таким чином, щоб він міг три рази пропускати через себе рідину. Також слід звернути увагу, що насоси з сухим ротором зазвичай використовуються при перекачуванні великого обсягу теплоносія. Вони підходять для великих систем.

Де купити циркуляційні насоси?

Інтернет-магазин «Termounion» представляє широкий асортимент надійних товарів по премлемой ціною. У нас ви можете замовити різні варіанти насосів для циркуляції теплоносія від відомих виробників. Ми займаємося продажем систем водопостачання та опалення. Якщо вам важко вибрати відповідне обладнання, наші працівники нададуть вам повноцінну консультацію і відповіді на всі питання. При необхідності здійснюється доставка (Івано-Франківськ та інші міста України). Ми працюємо, щоб ви отримали максимум користі від сучасної техніки.