Насоси циркуляційні та для підвищення тиску

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Циркуляційні насоси в Києві

на сторінку

Циркуляційні насоси є важливою частиною опалювальної системи, яка працює на примусової циркуляції теплоносія. В даному випадку не потрібно встановлювати в нижній точці опалення котел. Особливою відзнакою циркуляційного насоса від системи природної циркуляції вважається той факт, що немає потреби у використанні великого діаметра трубопроводу.

Насоси циркуляційні: головні особливості роботи

Як правило, подібне обладнання встановлюється для отримання примусового руху теплоносія по замкнутому колу. Також його використовують для рециркуляції. У процесі придбання циркуляційного насоса необхідно розраховувати його продуктивність. Для цього враховуються тільки ті втрати, які з'являються в результаті тертя всередині трубопроводу. В даному випадку висота будівлі не важлива. Це пояснюється тим, що рідина в трубопроводі штовхає воду в різних напрямках. Завдяки цьому можна використовувати малопотужний насос.

Сама назва «циркуляційний насос» описує не особливості конструкції даного пристрою, а його функціональне призначення. На сьогоднішній день все циркуляційні насоси для котлів опалення діляться на дві групи:

  • сухого ходу - призначені для перекачування гарячої або холодної води, управляються спеціальної автоматикою, оснащені запобіжником для уникнення перегріву;
  • з мокрим ротором - ротор оснащений також робочим колесом, яке розміщується в рідині (використовується для охолодження ротора і мастила деталей).

Водяні циркуляційні насоси: як купити в Києві?

При покупці відповідного пристрою необхідно звертати увагу на дані параметри:

  • продуктивність - вказує, яка кількість теплоносія насос перекачує через задану одиницю часу;
  • натиск - позначає різницю тиску, яке входить в опалювальну систему через насос;
  • діаметр труби - великий діаметр дасть можливість приладу виконувати свою основну роботу набагато швидше;
  • максимальна температура в теплоносії.

Експерти радять вибирати параметри насоса таким чином, щоб він зумів тричі пропустити через себе рідину. Також потрібно звернути увагу, що насоси з сухим ротором часто використовуються при перекачуванні великого обсягу теплоносія. Їх встановлюють на великі системи.

Де купити циркуляційні насоси?

Інтернет-магазин «Termounion» пропонує величезний асортимент якісних товарів за прийнятною ціною. У нашому каталозі ви можете замовити різноманітні варіанти насосів для циркуляції теплоносія від відомих виробників. Ми займаємося продажем систем водопостачання та опалення. Якщо вам важко підібрати підходяще пристосування, наші працівники нададуть вам детальну консультацію і відповіді на всі питання. При необхідності здійснюється доставка (Київ та інші міста України). Ми працюємо, щоб наші клієнти отримали максимум користі від сучасної техніки.